Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Járványhelyzet miatt elmaradt...

Járványhelyzet miatt elmaradt a márciusi lomtalanítás. Kisebb kacatokat azért kidobhatom?

Figyelt kérdés

Könyvektől és ruháktól szeretnék szabadulni. Nagyon sok felesleges van. Ingyen is odaadnám, de a járvány miatt nem kockáztatnám a személyes kontaktusokat. Azért kéne most kipakolnom ezeket, mert most van időm. Munka mellet sosem érek rá. Hogy szabaduljak ezektől most így?

Kéne már a hely.. ha napinta egy egy kisebb zsákkal leviszek az nem baj? Butorokat, nagyobb cuccokat nem dobok ki. Csak ruha, könyv, kisebb cuccok.


2020. ápr. 6. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
A könyvet nyugodtan beteheted a papírgyűjtő szelektívbe. Ha a ruhákat réteszed a kommunális szemétgyüjtő tetejére, akkor egyesek talán elvisznek belőle egy-egy darabot. De jól gondold át, mert az elkövetkező 2 év biztosan gyalázatos lesz.
2020. ápr. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden hipermarket parkolójában van ruhás konténer. Oda vidd el. Tilos lomokat kitenni azvutcára!
2020. ápr. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Könyveket ne kukába dobj, add be könyvtárnak, használt könyveket árusító boltoknak, gyerekeknek valót akár iskoláknak, óvodáknak is fel lehet ajánlani, léteznek utcai, és egyéb szabadpolcok... stb. Esetleg odaadhatod karitásznak, segítő szervezeteknek. Ruhákat szintén felajánlhatok jótékonysági szervezetnek, postázni is biztos lehet, ha van a közeledben posta csomagautomata, még a feladáshoz sem kell személyes kontakt.
2020. ápr. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Facebookon van ingyen elvihető csoport, ami nem kell de még nem lom ott szoktam meghirdetni, illetve hoztam már el én is másnak felesleges, de nekem hasznos holmiját.
2020. ápr. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, válaszokat. Csak találkozni nem akarok. Sosem lehet tudni, a másik nem-e virusos.az gondolom jó, ha megbeszélem velük, hogy a felesleges cuccot amit kérnek, kiteszem az ajtóm elé, ők meg érte jönnek, nem is kell csengessenek, csak elviszik.
2020. ápr. 7. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!