Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért nem melegszik a vízmeleg...

Miért nem melegszik a vízmelegítő ha a zuhany fejre kapcsolok?

Figyelt kérdés
Már volt hasonló kérdés, sőt lehet ugyan ilyen is nem tudom. De segítséget szeretnék kérni, hogy valaki tapasztalt-e már ilyet. Nemrég szerelték meg a gázos vízmelegítőnket. Először felmerült az a probléma, hogy a konyhai csapnál nem melegszik fel a víz, ha rajta van a szűrő (a csap végén van, amit lehet állítani is) ha levesszük akkor jó a meleg víz. Mától meg a fürdőszobában sem jön meleg víz, de csak a zuhanyrózsából. A csapból viszont jön. Ez miért lehet, nem jó a nyomás, nem értek én ehhez. Előre is köszönöm a válaszokat.

2020. ápr. 6. 22:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Arra tippelnék hogy nem elég nagy az áramlási sebessége a víznek ha a zuhanyfejre kapcsolsz vagy ha az útjában van az a mosogató szűrő
2020. ápr. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
És az lemaradt hogy ugye bizonyos átfolyáso sebességnél kapcsol a melegítő.
2020. ápr. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a segítséget. És ezzel miért csak most van gond. A vízmelegítővel lehet a probléma vagy a csövekkel?
2020. ápr. 6. 22:43
 4/12 A kérdező kommentje:
Jaj elírtam, tuti a vízmelegítővel van a hiba. Csak furcsa hogy ez így egyik pillanatról a másikra történt.
2020. ápr. 6. 22:44
 5/12 A kérdező kommentje:
*Egyik napról a másikra. (Nem tudok már épp fejjel írni ilyenkor 😅)
2020. ápr. 6. 22:46
 6/12 anonim ***** válasza:
Víznyomás jelző nincs a melegítőn? Nem túl alacsony?
2020. ápr. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

nekem is ilyen volt az albimban...

kinyitottam a kézmosónál lévő csapot is picit, pont annyira, hogy belobbanjon a gáz.

2020. ápr. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
Konyhai szűrő túl apró, illetve részben el van dugulva, akár a zuhanyrózsa is vízkövesedhet. Először tisztítsd meg ezeket.
2020. ápr. 7. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Kicsi a víznyomás. Lehet vízköves a zuhanyfej. Nézd meg. Ha kevés a víźáramlás nem gyullad be.
2020. ápr. 7. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ad #4 és 5 ha egyik napról a másikra történt, akkor lehet, hogy meghibásodott a membrán a vízmelegítőben. A rugalmas membrán közepén van egy keményebb lap, na ez a keményebb rész szokott kettérepedni (a sok mozgástól/hajlítástól) és akkor nem tudja megfelelően mozgatni a nyitó szelepet.
2020. ápr. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!