Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mindig lesz vizünk? Szerintete...

Mindig lesz vizünk? Szerintetek mennyi igaz abból, hogy ki szárad a föld? Mennyi ideig nem kéne esnie az esőnek, hogy ez tényleg be következzen?

Figyelt kérdés
nem féltek tőle,hogy ez be következhet?
2010. júl. 26. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Itt nem ártana ismeret a víz körforgása cimmel.
2010. júl. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi sokat segítettél.
2010. júl. 26. 22:37
 3/8 anonim ***** válasza:

A föld elég hamar kiszárad, akár egy nap alatt is, ha nem esik az eső. Vagy esetleg a Földre gondolsz? Mégis hova tűnik a víz a Földről szerinted?!?


Amúgy kiszárad, és bekövetkezik! Írd egybe! Ennél már csak a "meglehet csinálni" a jobb...

2010. júl. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elméletileg nem tud elfogyni, csak akkor ha nagyon megnő a föld hőmérséklete (az már minket nem érint, addigra minden élet elpusztul)...az édesvízhiány, egy másik kérdés, de itt Magyaroszágon ez a veszély sem fenyeget, azt mondják 300 millió ember eltartana Magyarország vízkészlete.
2010. júl. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem fog kiszáradni. Az pedig marhaság,hogy Magyarország vízkészlete 300 millió embert eltartana. Még az ország lakosságának sem lenne elég.
2010. júl. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi az hogy az ország lakosságának sem lenne elég? Nem elég? Vízhiány van vagy mi? Édesvízben fürdünk, azzal mosakodunk. Én arra gondoltam, ha itt 300 millió ember élne, akkor is tudnánk édesvizet inni.
2010. júl. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fürödni és mosakodni pedig importálnánk a sósvizet, mi?!?
2010. júl. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát aki normálisat írt köszönöm.csak bele gondoltam. te drága helyesírás tanár ne engem oktass tanulj meg olvasni és a kérdéseimre válaszolj utána ha tudtál normálisat válaszolni akkor oktass.amúgy ez az oldal a segítség miatt jött létre nem az egymás lehordása miatt azt hiszem.aki nem tudod normálisat írni az ne is írjon.tisztelet a kivételnek.
2010. júl. 27. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!