Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Legálisan falat bontottam a...

Legálisan falat bontottam a társasházban de a 3 napos zaj miatt megakarnak lincselni, hogyan engeszteljem ki őket?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 24. 15:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
81%

Ez valami diliház, vagy mi a franc?

Tudod ki költözne közéjük!

Fejezd be a felújítást a legköltséghatékonyabb módon és utána add el valami szerencsétlennek, te meg keress normális emberek között lakást, mert ennek nem lesz jó vége!

Vagy a hangadót - tanúk előtt - rakd helyre egy életre, beígérve neki, hogy az állásidőért, ami alatt akadályozta a munkásokat, a betört ajtóért,(de lehet, hogy ez utóbbit képletesen értetted?) plusz zaklatásért beperled!

Eszedbe ne jusson meghunyászkodni és engesztelni, mert nem követtél el semmit!

2020. ápr. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Csak képletesen értettem a betörést, amúgy nyugdíjjas mind. Direkt megtudakoltam előtte van-e éjszakai műszakos stb aki esetleg nem tudna emiatt aludni.

Nem nincs ilyen, sőt az egész emelet üres ahol az én lakásom van. És nem, nem alólam volt a hangadó, hanem két emelettel lejjebb...

Remélem jó sokat fizettek a feljelentésért hogy végül a hatóság megállapítsa... jogsértés nem történt statikus és építészmérnök is közreműködött, tehát nem saját szakállra egy csákánnyal...

2020. ápr. 24. 18:41
 13/16 anonim ***** válasza:

#9,

mit gondolsz, havonta hányszor kellene a 10 emeletnyi lépcsőházat takarítani? Én 4 (négy) alkalmat írtam. Nagyon elszúrtam? Nálatok naponta kétszer is szokták? Akkor bizonyára lenne a kérdezőnek annyi esze, hogy pl. csak 2 napra vállalná.

2020. ápr. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

13-as nem hiszem, hogy nem érted!

Itt nem az a lényeg, hogy hányszor, hanem egyszer sem!

Ha tesz ilyen felajánlásokat, azzal beismeri, hogy "bűnös"

Amellett ne is haragudj, de vannak emberek és pozíciók, ahol egyenesen lejáratja magát ilyesmivel az ember.

Nehezen képzelek el egy ügyvédet, orvost, menő vállalkozót amint fenekével az ég felé csutakolja a lépcsőházat, ...önként vállalt büntetésből!:)

2020. ápr. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

A lépcsőház nem koszos... így felesleges is lenne rajta bármit takarítanom, sőt további támadási felület lenne mert akkor meg azt hinnék hogy az ezzel megbízott fix csókos munkájával nem értek egyet.

De ha rámugatták hogy a kiírott cetlis illetve a telefonos bocsánatkérés nem elég akkor mit csináljak velük??

2020. ápr. 24. 20:01
 16/16 anonim ***** válasza:

Fu en meg sose voltam jelen ilyen munkalatnal, sose hallottam, de egy ismerosomnel hasonlo tortent. Ajtot vagtak főfalba, betonba, allitolag ez vmi olyan ektelen hanghatassal jar, hogy ott is osszeszaladt az egesz haz :D

Kérdező ne csinalj semmit, majd megbekelnek.

2020. ápr. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!