Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyire fontos karácsonyra...

Mennyire fontos karácsonyra feldíszíteni a lakást?

Figyelt kérdés
csak azért,mert én imádom a karácsonyi előkészületeket,és már alig várom,hogy mikuláskor elkezdhessem a díszeket felrakni.az egyik unokahugom azt mondta,hogy ez már beteges nálam... :) DE ÉN EZT IMÁDOM!!!!konyhába,szobába,bejárati ajtókra...szóval ahova csak lehet. :) ezzel más is így van?
2008. nov. 23. 14:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%

Én pl utálok díszíteni, meg leszedni is. A tavalyi dísz még mindíg fenn van a kinti fenyőfán, azt se szedtem le:D

Viszont azt nem hinném hogy beteges, egyszerűen neked ez a hobbid, ha akarod hát díszísd.

2008. nov. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Kinek mi tetszik. :) Én általában ehhez túl lusta vagyok, csak a bejárati ajtóra teszek ki valamit, meg üvegmatricákat készítek a gyerekekkel, meg karácsonyi potpourit. Ha neked így tetszik, akkor hajrá, jó készülődést! :)
2008. nov. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!!!ja és az előbb kifelejtettem a fára tehető sütiket(ebből is legalább 3 fajtát)én nem tudom megunni a díszítést.mondjuk mikor szülőkkel laktunk apám,mindíg morgott ezekért.neki sose tetszik semmi és ebből is csak a balhé volt...raktunk a terasz szélére fenyőágakat meg fényslagot azt is kikapcsoltatta,mondván majd meglátja a villanyszámlán a hülyeségemet...
2008. nov. 23. 15:06
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Szia! én is adventkor kezdem el díszíteni a lakást,kívül-belül.Szerintem ízlésesen,(tehát nem kínai zenélős kütyükkel)nagyon meghitt hangulat lesz,nekem ez a feltöltődés.
2008. nov. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
Én is imádom feldíszíteni a lakást, most is épp komoly erőfeszítéseket teszek, hogy kibírjam nélküle jövő hétvégéig. Alig várom, hogy advent legyen, és elővehessem a díszeket. Nagyon szép dolgokat lehet kapni és csinálni is, amivel egy kis fantáziával álomszéppé tehetjük a lakást. A jóízlés azért fontos, hülyét kapok az olyan házaktól, amire felfújható Mikulás mászik meg egyéb Tesco gazdaságos giccsek.
2008. nov. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
ez szuper!!akkor mégsem nekem van ilyen mániám,hanem csak szeretem az ünnepet,és a szépet!!
2008. nov. 23. 16:37
 7/12 A kérdező kommentje:
én már gyertyát gyújtottam a szobában,legalább ennyi előljáróban.... : )
2008. nov. 23. 16:38
 8/12 anonim ***** válasza:
70%

Én már tűkön ülök. Számomra nagyon fontos a karácsony.

Tegnap megcsináltam az apukámnak az ajándékot, ma elkezdtem megrendelni az egyedi ajándékokat, keresgélek még. Holnap recepteket böngészek, ajándékokat készítek+rendelek. Aztán a hétvégén elkezdem a díszítést. :)

2008. nov. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
ennek igazán örülök,hogy vannak még emberek akiknek fontos a karácsonyi ünnep"minősége" az a baj,hogy manapság a pénzről szól már ez is...persze mindenhez pénz kell,de azért mégis.egyébként az idei karácsony nálunk is egyfajta "kihívás" lesz,ugyanis az idén először itt nálunk tartjuk az ünnepet,és már most kitaláltam a menüsort,elkezdtem bevásárló listát írni,és szinte mindent magam előtt látok.nem tudom más,hogy van vele,de én szeretem igenis megadni a módját,nem hétköznapi ételekkel,és mindent kidíszíteni,csilli-villi...
2008. nov. 23. 19:21
 10/12 anonim ***** válasza:
65%
Én is nagyon szeretem a karácsonyt és szerintem azzal semmi gond nincs, ha szereted a díszítést! Én is nagyon szeretem, és szoktam is díszíteni itthon, de azzal egyet értek, hogy a giccses dolgokkal néha túlzásokba esnek, az ilyen táncolós-énekelős óriástélapókra gondolok. Ezt már túlzásnak tartom, de a hangulatos gyertyák, fenyőágak, csillagok, stb. a karácsony elmaradhatatlan kellékei!
2008. nov. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!