Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A postán ki tudom kérni a...

A postán ki tudom kérni a csomagomat név (személyivel igazolva) és cím bemondásával?

Figyelt kérdés

Sajnos rendszeresen előfordul hogy a postás nem hozza ki a külföldről érkező csomagjaimat. A nyomkövetés pedig azt mutatja hogy bedobott egy értesítőt... holott ezt szinte soha nem teszi.

Ha van nyomkövetés akkor "mázlim van" mert a szám alapján ki tudom kérni a csomagom a postán.

Viszont vannak olyan csomagjaim amiken egyszerűen nincs nyomkövetés, de a leírtak alapján szinte biztos vagyok benne hogy azok is ott rostokolnak a postán. Ki tudom őket kérni név és lakcím bemondásával? Sajnos albérletben lakom, így csak a nevemet tudom igazolni személyivel. A lakcímet nem.



2020. máj. 19. 13:18
 1/2 anonim ***** válasza:
57%
Tőlem csak a személyit szokták kérni. Kapok egy nyomtatványt amire ráírom a nevet és szig számot és már ki is adják a csomagot. Nyilván lakcímet is kell írnom, de a te esetedben ennek nincs jelentősége, mivel a neved és a szig számod már igazolni fog, hogy ki vette át a csomagot.
2020. máj. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Sajnos azt mondták erre nincs így lehetőség. Túl sok a csomag. Lehet kisebb városokban megoldható, de ezek szerint Budapesten nem :/
2020. máj. 19. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!