Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ott ahol egybe a fürdő a...

Ott ahol egybe a fürdő a wc-vel, mit csináltok aha az egyiknek wc-ni kell a másik meg a fürdőt használná?

Figyelt kérdés
2010. júl. 30. 12:10
1 2 3 4
 1/34 anonim válasza:
100%
Aki fürdeni akar, az megkérdezi, hogy kell-e valakinek wc-re menni...ha nem akkor elmegy fürdeni.ha későn jut eszébe igy járt:)
2010. júl. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
83%

Alkalmazkodunk egymáshoz.

Illetve ha csak pisilni kell azt elintézzük "egymás mellett"

2010. júl. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
89%
Én várok. Nem szeretek más előtt pisilni, és azt sem szeretem, ha más pisil, miközben zuhanyzom. Lehet, hogy prűd vagyok,de gyermekkoromban folyton bejártak, miközben én a wc-n voltam: a mai napig álmodok olyat, hogy rám nyitnak, nincs ajtó a wc-n, stb.
2010. júl. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim válasza:
24%
Én a párommal simán megoldjuk. Egymás előtt bármit. Van hogy nagy dolog közben megbeszélünk egy két dolgot. Sokszor nevetünk azon, hogy más ilyen esetben mondaná, hogy pfuj! :)
2010. júl. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim válasza:
71%
Kinti wc?:D De am sztm azt a negyed órát pl ki lehet várni, ha valakinek pisilnije kell(: Ha meg mást, akk meg végképp jó ötlet megvárni míg a másik végzik a fürdéssel:D biztos nem lehet kellemes ha fürdés közben ott szaglik mellettük valami:D
2010. júl. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
57%

nálunk nincs ilyennel gond :) maximum a nagywczéssel. néha még együtt is fürdünk,ha egyszerre kell pipilni,akkor én wc ő csap :) nem vagyunk finnyásak,tegnapelőtt pl korán le akart feküdni,mert korán kelt,de még nagywcznie kellett. én addig leültem a kád szélére és beszélgettünk :)

szóval nincs finnya,mindketten ugyanolyat produkálunk :)

2010. júl. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 Allison válasza:
100%
Én későn fürdök akkor már mindenki alszik. Vagy ha kell akkor várnak. Egymás előtt nem szotunk.
2010. júl. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is ki lehet bírni 10 percet, meg ritkán is kell egyszerre intézni

de a pisi amúgy sem gond

2010. júl. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
75%
Nallunk nem gond semmi. Mindent elintezunk amig a masik is azt csinal amit akar. En igy nottem fel, hogy a klotyo ajto nyitva volt. Apjuknak eleinte furcsa volt, de mostanra asszimilalodott. En. pl. utalom a zart ajtokat. Ahany ember, annyi fele.
2010. júl. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim válasza:
67%

Szerintem rendkívül gusztustalan ha valakik egymás előtt kakálnak. Blöeee.

Ez nem bizalom, hanem undorító. Nekünk külön wc-nk van, de ha egybe lenne, akkor én tuti nem végezném pl. a nagydolgomat a párom előtt. Ezek olyan dolgok, hogy nem tartozik másra, főleg a szerelmemre nem.

Belegondolni is rossz, hogy beszélgetünk miközben éppen pottyantok egy büdöset.

27/N

2010. júl. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!