Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért mondják azt, hogy nem...

Miért mondják azt, hogy nem érdemes fehér ágynemüt használni, mert nagyon kényes, hamar koszolodik?

Figyelt kérdés

Szeretnék hofeher agynemu garniturat, (sajat penzbol es igen en mosnam magamnak), de anyukam allandoan lebeszel rola, hogy milyen nehez azt tisztan tartani, meg mosni, de nem pont azt a legkonnyebb feheritovel?

Aki hasznal hofeher agynemut, megosztana a tapasztalatait? Mivel koszolodna? Nem agyban szoktam reggelizni, vagy nassolni, csak alvasra hasznalnam

16/L


2020. máj. 30. 11:11
 1/3 A kérdező kommentje:
Agynemu huzatra gondoltam
2020. máj. 30. 11:14
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
keves olyan dolog van amit nem vagy nehezen lehet kimosni (ver pl lehet problemas ha hagyod beleszaradni), de a feheret legalabb hipoval lehet kezelni. szerintem azt csinalsz amit akarsz, a feher is lehet koszos ugyanugy ahogy egy szines is.
2020. máj. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A szines, kék ágynemű meg megfogta a fehér lepedőmet :D
2020. máj. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!