Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Komlórol(Baranya) mi a vélemén...

Komlórol(Baranya) mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2020. máj. 31. 18:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

10

Borsod,Szabolcs,Baranya és Tolna leginkább arról híresek,hogy tele vannak drogos c kategóriásokkal :D

Meg taktikait tesznek a csajok italába és megerőszakolják őket


Én nagyrészt ezeket hallottam ezekről a megyékről

2020. júl. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Aza baj hogy a média és az emberek szeretnek tulozni!

Sok ismerősöm van bp-ről oda jártam fősulira. Nem egyszer le jöttek hozzánk, én Kis tokajban lakom. Leesett az állunk azt hitték hogy egy full extrás lakóparkban vannak valahol Pesten egy úri negyedben. Megjegyzem ezek az előítéletek miatt hiszik azt borsodról azt amit és alig akartak lejönni.

Nem akarták elhinni ember hogy ez nem gettó. Az hitték hogy ahogy belépnek borsodban már az első településen nem lesz más csak fekete ember. El vittük őket Miskolcra, Mályinka nyékre a tavak városába, stb. Végül meg állapították hogy Pesten nagyobb veszélyben érzik magukat. Ugyan akkor meg mutattuk nekik párommal hogy vannak putrik fent a határnál ahogy kozelitesz Szlovákia felé és nem Szikszó irányába ahol autópálya épül mert ott fejlettek a faluk 2% C kategóriással azok is normálisak. Hanem Aggtelek felé ahol igazán nagy a gettó az nádaska, Rudabánya, Bódvaszilas stb. Itt a fő térségben barcika-miskolc-mályi (ahogy megyünk bp-felé)nagyon nagyon fejlett minden. Egyedül ami nagy város és közel van még is lábam nem tenném oda be az Edelény. Oda össze gyűlnek mert sok a telepe. Viszont nem járnak be Miskolcra meg a környékre... Aki nem hisz nekem nézzen más fel egy ingatlan portálra nézze meg mályit, kistokajt, Martin kert várost, Miskolc szirmát, Szirma besenyőt. Mennyiért vesz egy ingatlant :D 40M Ft alatt nem fogsz találni. És nem véletlen mert jó és biztonságosabb környék mint Bp. Csak hát milyen menő azt mondani hogy jujj Borsod Úristen ott ölik az embert se munka se semmi.. ahha akkor hogy van az hogy minden ismerősöm azonnal talál jól fizető állást?🤦‍♀️ Persze minimum érettségi. Ha az nincs meg valakinek ne is várja el hogy sokat kapjon ki max ha elmegy furgonosnak vagy sofőrnek...

2020. júl. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elottem szolohoz.Tiszaujvarosbol szarmazom,volt olyan idoszak amikor az orszag leggazdagabb varosa volt,de meg napjainkban is olyan elheto,amilyenrol egy pesti nem is almodhat.Pesten tobb bodzaszedo el mint a mi kornyekunkon.
2020. júl. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#13 tényleg tiszaujt teljesen lehagytam az még Miskolc egyes részeitol is elitebb.

Le nézik ezt a megyét úgy hogy azt se tudják miről beszélnek...tudatlan okoskodik🤦‍♀️

2020. júl. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Instagram/herbalfigyelo vannak fenn Komlóiak is
2020. júl. 30. 08:26
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!