Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi a véleményed arról hogy a...

Summer2 kérdése:

Mi a véleményed arról hogy a kakasaimnak van nevük?

Figyelt kérdés
Az egyik Gyuri a másik Feri
2020. jún. 6. 21:22
 1/9 A kérdező kommentje:
Te hogy hivod az állataid?
2020. jún. 6. 21:24
 2/9 anonim válasza:
81%

szerintem aranyos ,hogy van nevük

nekem 4 kutyám van:

Maxi,Panna,Teo,Bella

2020. jún. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
12%
Ha sikerült megtanitanod, hogy hallgassanak a nevükre (amit NAGYON!!! KÉTLEK) akkor tök jo. Ha nem, akkor meg mi értelme? De ha neked ez kell akkor légy boldog vele!
2020. jún. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%

Nekem régen hörcsögeim voltak, mindegyiknek volt neve... Mivel volt olyan is, hogy 15dbom volt, naplòt vezettem ròluk.

Most egy Gréta kutyánk van.

2020. jún. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A Gyuri az kb minden kakasra jellemző. Falun nőttem fel, minden kakas Gyuri volt. Anyám a mai napig minden évben az új kakasait Gyurinak hívja (kb vagy ez a 50-ik)
2020. jún. 7. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azért érdekel, mert úgy gondolod, hogy nem biztos, hogy egészséges néven nevezni azt az állatot, ami előbb-utóbb a lábasban végzi?

Szerintem attól még lehet neve, ez elsősorban rajtad múlik, hogy ez akadályoz-e majd abban, hogy eltudd vágni a torkát. Avagy öregségben fognak elpusztulni, mert akkor meg végképp nem értem miért volna ez probléma...

2020. jún. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én nem akarom megölni őket
2020. jún. 7. 09:28
 8/9 anonim ***** válasza:

Esetleg levágni, leölni...

DE akkor meg? Szerintem teljesen természetes dolog, hogy van nevük, szerintem az a fura, ha nincs. Mint a Columbo kutyája, aki csak Kutya volt? :)

2020. jún. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jelenleg nincs állatom, máskülönben úgy hívom, hogy "gyere ide!". Komolyra fordítva: nem nagyon nevesítettem a korábbi macskáimat, inkább becéztem őket. Viszont teljesen jó dolog a konkrét név is, ki mit szeret. Jó kakasnevek, én el tudok képzelni kakasnak mondjuk "Csáknoriszt".
2020. jún. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!