Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lakásfelújításba fogtunk, és...

Lakásfelújításba fogtunk, és kiszeretnénk cseréltetni a konyhába a mosogató medencét és a csaptelepet is. Mindegy, hogy milyen csaptelepet veszek a mosogatómedencéhez?

Figyelt kérdés
Hallottam olyat, hogy nem mindegy milyen a csaptelep, mert nem mindegyik passzol a mosogatómedencéhez. (álló csaptelepről van szó)

2020. jún. 8. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Értelemszerűen attól függ, milyen tálcát veszel.

Mi például olyan tálcát kaptunk a bútorhoz, ami teljesen natúr volt, nem volt rajta kivágás, így teljesen szabadon választhattunk csaptelepet.

Ha van már kivágás a tálcán, akkor nyilván olyat kell keresni ami illik bele.

(Az pedig gondolom nyilvánvaló, hogy olyan csaptelepet válasszunk ami eleve jó a tálcához, tehát nem lóg túl rajta vagy hasonló. :D )

2020. jún. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kifolyónyílás legyen olyan magasan, hogy a literes üveget alá tudd tenni. Fentebb is írták, hogy bármilyen irányba elfordítva a kifolyót, sose érjen túl a tálcán.
2020. jún. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Úgy értem a kérdést, hogy bekötésnél. Minden csap szabvány szerű? tehát amikor a mosogatómedencére szerelem. :) (remélem így kicsit jobban lehet értelmezni)
2020. jún. 8. 21:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem teljesen!

Csak barkácsbolt(ok)ból NE vegyél sajátmárkás olcsó sz@rt!

Mofémet vegyél,szerintem a Szatmárinál az egyik legjobb áron van! Vagy a Megatherm-nél.

A sajátmárkások talpa kisebb néhány mm-rel.

Az lenne a legjobb,ha vinnéd a régit,viszont hogy azt kiszereld,kell,hogy legyen egy csőkulcsod,ami általában 10-s!

2020. jún. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ahogy azt elöttem is írtak, semmi barkács szrt ne vegyétek, menjetek el egy Szatmári-ba és ott vegyétek Mofém márkájú csaptelepek. Az tuti jó
2020. júl. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!