Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Panelban lakók, hogy bírjátok...

Panelban lakók, hogy bírjátok a állandó hangzavart?

Figyelt kérdés

Az haggyán h azt is hallom h wc-zik,porszívózik,tüsszent,vihog az erkélyen...de hogy itt állandóan ütvefúr,flexel valaki v.mit ezt már nem bírom. Itthon vagyok a másfél évesemmel, délután csendespihenő lenne mindkettőnknek,hát nem akkor áll neki a barma?? Hétköznap,hétvégém mindegy. És azt se tudom mikor ki csinálja mert hiába emeletekkel feljebb,akkor is olyan mintha közvetlen mellettünk fúrna. Mindkét oldalon extrém vinnyogó kutyák,mögöttünk focipálya amin a felnőttek ordítoznak minden nap..

nem bírom már.Földszint és minden van itt a közelben,tök jó lenne,de ezt az állandó hangzavart nem bírom. Családi ház jobb lehet v.mivel?



2020. jún. 11. 13:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk nincs semmifele hangzavar. Jatszoter van kint, de az ablakok maximalisan szigetelnek, szoval ha zavarna, be lehetne csukni oket, de en pl nem szoktam, csak bukora. A szomszedok egesz nap kussban vannak, olyan mintha nem is lennenek. Neha van furas, mondjuk havonta egyszer rovid ideig, de ez se zavar. Tok normalis dolog, hogy az emberek neha csinalnak ezt-azt, felujitast a lakasban.
2020. jún. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Kertesházba se volt jobb, ahonnan én jövök. Ott kb. megbolondulás határán voltam, az öregasszonyok reggel 5kor kiabálnak (mert egymást nem hallják), a szomszéd kutya ugatás helyett valami kínzós hangot ad ki EGÉSZ ÉJJEL (mert foglalkozni vele már nincs idejük ugye), mellé hajnal 3-4 fele hordtak valami újságot amire a lakótelep összes kutyája csaholt. Az meg hogy részeg fiatalokat kellett hallgatni esténként csak hab a tortán.

Nem tudom én ehhez képest szíveseben hallgatom ahogy Juli néni felettünk minden este belepukizik a kádba.

2020. jún. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Hmm, nálunk oldalról (Csak az én szobámnál van valaki a másik oldalt, mivel sarkon lakunk), ezáltal nem nagyon hallunk semmit. Egyedül felettünk hangoskodnak, de már megszoktuk. Az a óránkénti 10 perces ordibálás, csapkodást, kibírható, bár nem szeretjük. Mivel a mi panelünk olyan, illetve a lakásunk (4 szoba, konyha, eléggé különleges), eléggé jól van szigetelve, illetve kivitelezve. Valószínüleg ennél figyeltek, illetve az is közrejátszhatott, hogy 1980 körüli épületről van szó, tehát nem olyan rossz.
2020. jún. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
43%
Sehogy, elköltöztem panelból amint tehettem. Szerintem nem embernek való. :D
2020. jún. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ki milyen panelban lakik, de nálunk szó szerint semmi nem hallatszik át a normál életviteli zajokból. Azt lehet csak hallani, ha valaki felújít, de azt meg kiírják.
2020. jún. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Itt nálunk állandóan jönnek-mennek,költöznek a lakók,albérlők,szembelakásbam is van egy 3éves kislány, sokszor nyavalyog,ami nem lenne baj,de ahyett h bevinnék gyorsan a lakásba,zeng tőle a lépcsőház.+nyitott ajtónál készülődnek mikor mennek v.hova,minden szót hallok,pedig a mi ajtónk jó(hisec) a játszótéren nem a gyerekekkel lenne a baj hanem a tinikkel akik sikitoznak a focipályán,és bömböltetik a zenét. Vagy a "felnőtt férfiak" focizás címén ordibálnak legalább 20an. Elköltöznénk de a kicsivel annyira messze nem mennék pl ki a tanyavilágba. És félő ott se jobb. De akkor már tuti hangszigetelt ablakokat tennék.
2020. jún. 11. 14:00
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én panelban nőttem fel, égvilágon semmit nem hallottam, néha egy egy felújítás, az kibírható. Most 12 lakásos téglalakásban lakom, középső lakásban, és azt hallom, ha köhög a szomszéd. Nagyon rossz, de szerencsére viszonylag csendesek a szomszédok. Ha én a konyhában vagyok, neki amelett a nappalija van, és ott pl minden szót hallani. Szóval inkább a panel :D
2020. jún. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
48%

A hisec minden csak nem jo.nalunk joforman semmi nem hallatszik be.a Te gyereked is fog vinnyogni mikor haza kell menni,vagy el kell menni hazulrol ha epp olyanja lesz,hidd el.de nem ez volt a kerdes.

Panelban elunk,8. Emelet,4 savos uton,buszmegallo kozvetlen elottunk.

Nyitott ablaknal persze behallatszik mikor jonnek mennek a buszok,vagy egy motoros menozik de ilyet falun is kifoghatsz.

A szomszedokat alig hallani.neha a felettunk lako neni leejt valamit,azt hallani.de,hogy a normal eletvitellel egyutt jaro zajokat hallani lehetne,azt nem hiszem el.

A furas meg,hat ez van.falun fuvet nyirnak,ugyan ugy flexelnek,kalapalnak,ugatnak a kutyak,kukorekolnak a kakasok,jonnek mennek az idocs bacsik a traktorral,robogoval.

Alkalmazkodni kell,vagy tanyara koltozni.

2020. jún. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Barnabas333 ***** válasza:
100%
42éve lakom panelban, fél évig volt zajos szomszédom. Ezen kívül csak néha a fúrás. Mondjuk 2évig olyanba laktam, ahol játszótér volt az ablak alatt az hétvégén nyitott ablaknál napközben elég ricsajos volt. Most meg mi vagyunk zajosak, mert a 7éves hiperaktív gyerek sokat ugrál. Igazán csak az alattam lakó szív. De idén elköltözünk volna kettesbe, ha nincs ez a vírus. Egyébként családiról és tégláról is sok rosszat hallottam, ha olyanok a szomszédok...
2020. jún. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Miért nem hasznos a válaszom? Köszi (#4)
2020. jún. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!