Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Gáz haza költözni kollégiumból?

Gáz haza költözni kollégiumból?

Figyelt kérdés
2 éve vagyok kolis és már egy ideje gondolkozom azon, hogy haza költözzek e. Most a vírus miatt sokat otthon voltam és jobban is éreztem magam, de nem tudom, hogy ez hosszabb távon is így lenne e. Egyébként azért lenne jó mert úgy érzem hogy akikről azt gondoltam hogy barátok vagyunk nem így gondolják pl. ha én nem keresem őket, nem írok nekik akkor ők nem keresnek engem. Szüleim azt mondják, hogy gondoljam át, de átgondoltam már párszor és csak a megerősítésük kéne. Kérlek valaki segítsen dönteni. Haza költözzek végleg?

2020. jún. 14. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Mi a kérdés? Persze! Egyáltalán minek voltál kolis? Az annak kell, aki nem tudja megoldani a bejárást, esetleg menekülni akar otthonról valamiért, nálad egyik sem áll fenn.
2020. jún. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%

Az lehet,hogy otthon jól érezted magad viszont azt kellene figyelembe venned

a szüleidnek mekkora teher lenne.

2020. jún. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi lenne ebben a gáz?. Az ilyen barát nem barát, csak van. Illetve nincs is ha nem keresed óket. Vagyis semmi értelme.

Ideje váltani és újra kezdeni.

Keress elfoglaltságo,hobbit, és találsz barátokat is; mert lesz közös téma, ami összetart.

2020. jún. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az 1-nek sport miatt vagyok kolis, az ország másik felében járok edzésre, itt van a csapatom és ide is járok suliba

2-nak van otthon még 2 kistesóm és valószínűleg nagy segítség/megnyugvás lenne szüleimnek ha nem egyedül buszoznának vagy lennének otthon amíg haza nem érnek

2020. jún. 14. 14:13
 5/8 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező!

A 4-es válaszod alapján, most nem értem az egészet.

Ha hazaköltözöl, akkor az ország másik felébe, hogy fogsz ezentúl napi szinten eljutni?

2020. jún. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha haza költözök iskolát is váltok
2020. jún. 14. 21:37
 7/8 anonim ***** válasza:
89%
Maradj, ahol vagy, és edd meg, amit főztél. Nagyon nem szerencsés minden szíre-szóra feladni egy-egy döntésünket. Mélyebb nyomot hagy benned, mint hinnéd, és sikertelen, magatehetetlen balféknek éreznéd magad tőle hosszú távon. Ne vágj bele könnyen semmibe, de amit elkezdtél, csináld végig, ha cigány gyerekek potyognak is az égből!
2020. jún. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van Miguelnek!

Egy pár s.ggfej miatt felrúgnál mindent? Sportot, iskolát?

Én is azt mondom amit a szüleid: Gondold át nagyon!

2020. jún. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!