Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hi/Sec fehér bejárati,biztonsá...

Hi/Sec fehér bejárati,biztonsági ajtó kilincsének fémbetét díszléce levált. Ha valakinek volt hasonló problémája,leírná,hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés

#biztonsági ajtó-kilincs #díszitő fémlemez
2020. jún. 20. 17:43
 1/2 anonim válasza:
Sajnos a kérdésre nem tudom a választ, de ezen kívül meg voltak elégedve az ajtóval? Milyen a hangszigetelése?
2021. ápr. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez ugyanaz mint a Secdoors ajtók, nekem is hamar eltört a kilincs. Már az elején megbántam, hogy őket választottam, egy elmebeteg idióta ázsiai gyerek jött ki felszerelni és bármit kérdeztem kiabált meg csapkodott. Elvileg van garancia de én az egész ajtót le fogom cseréltetni igaz többe fog kicsit kerülni de nem egy silány minőségű gány munkával beszerelt valami csufítja a lakásomat. Nem vagyok nacionalista, de dühítő, hogy a saját országomban ahová adózom idejönnek ázsiából és nem csak, hogy átvernek még agresszívan le is támadják az ebert ha finoman kérdőre vonják őket.
2022. szept. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!