Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Volt hogy nalatok is kikapcsol...

Volt hogy nalatok is kikapcsoltak a vizet..? Sajnos a korona virus miatt.. Elvesztettek a szuleim a munkajukat. Es most a meleg vizet is kikapcsoltak.. Es sajnos engem lelkileg nagyon megvisel.. Szerintetek a virus miatt masnal is volt ilyen?

Figyelt kérdés
Vagy hasonlo eset?
2020. jún. 23. 22:05
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
79%
Nyilván az MNB-nek vannak rossz adatai, és te tudsz mindent IS sokkal jobban... :-D :-D :-D
2020. jún. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
44%

Amúgy a népszava a baloldal zászlóshajója.... Tuti nem hozna le kommentár nélkül ilyen adatot, ha hazugságnak tartanák...


LOL

2020. jún. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
37%

Szerinted


LOL

2020. jún. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
90%

Panelban melegvíz csappal az óra elött elzárható. Életemben nem éltem ilyen lakásban. De láttam már ilyen melegvíz mérőórát.


A megtakarításról meg az jutt eszembe, hogy az átlagos magyarnak ha van két gyereke, örül, ha nem hal éhen.


Nem nekem nincs több gyerekem, ... . De más életébe nem szólok bele.


Plusz ismertem olyan embereket, akik több budai ház árát tartották a bankban. Több olyant is aki ennél jóval többet. Pedig ők még csak nem is pártok közeli vagy más korrupcióból meggazdagodott hiper gazdagok voltak.


Az átlag és az átlagos jelemzően köszönö visszonyban sincs.

2020. júl. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!