Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szappanfolt ment a nadrágomra...

Szappanfolt ment a nadrágomra és nem jön ki. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ez a kedvenc nadrágom, és pár napja a comjánál fertőtlenítő szappan ment rá. Azóta többször is kimostam, egy picit enyhült, de még mindig látható, és nem jön ki. Mivel lehet eltávolítani? Kerestem interneten rá választ, de sehol nem találtam.

#nadrág #folt #szappan #Szappanfolt
2020. jún. 24. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom elképzelni. Olyan nincs, hogy nem jön ki a szappan. Inkább a nadrág színét vette ki. Ha annyira kenvenc, akkor próbálj meg valami kreatív technikát keresni, amivel újra használható lesz.
2020. jún. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sajnos nem a nadrág színét vette ki, hanem a szappannak elég erős nyoma maradt ott.

Egyébként a suliba mentem be, és ott ugye kell kezetmosni,és a szappanba hipót vagy valami ilyesmit tettek bele fertőtlenítőként. 🙄 És azt mikor kinyomtam, ráfröccsent a nadrág rá.

2020. jún. 24. 19:17
 3/3 anonim ***** válasza:

"Sajnos nem a nadrág színét vette ki"

Akkor ez nem sajnos, hanem szerencsére. :)

De szerintem is igaza van az első válaszolónak, ha két mosás nem tüntette el, akkor ott már oda a színe. Zsíros vagy olajos anyag nem lehetett a cuccban, hogy ne vegye ki az egyszerű mosás. Klórt nemigen kevernek szappanba, de ha az lett volna (hipó), az biztos, hogy kimarta volna a színét.

2020. jún. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!