Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Vape szúnyogirtó lapoknak...

Vape szúnyogirtó lapoknak nálatok is nagy szaga van?

Figyelt kérdés

Elektromos szúnyogirtónk van, folyadék és lapka is jó bele.

Lapkákat vettünk, mert folyadékot nem kaptunk. Az a gond, hogy bekapcsolás után elég nagy "szaga" lesz, eléggé zavaró.


2010. aug. 1. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte érződik, de szerintem jó illatú.
2010. aug. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
igen a lapnak nagyon erős szaga van!ha gondolod én tudok neked kűldeni folyadékot!
2010. aug. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk a vape mint márka nem jött be, a chemotox nem volt büdi, de most nem kaptunk és vapét vettünk.(folyadékot)

Büdös:( legközelebb nem ilyet veszünk az tuti, rádásul nem is annyira hatékony, a chemotox az egész házat beírtotta a vape meg csak a szobát

2010. aug. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"chemotox az egész házat beírtotta a vape meg csak a szobát"


Annyit kéne tudni hogy az nem úgy megy hogy 30 köbmétert is eltelít meg 80-at is képtelenség. Egy vegyianyagtól miért kell elvárni hogy szagtalan legyen? Ki látott szagtalan sósavat?

2010. aug. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Nekem is 2az1ben írtom van és chemotox folyadékom van és nincs szaga a vape lapkának nálam is van szaga de szerintem (nekem) nem büdös. de nekem az is hatásos volt eléggé
2010. aug. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

nyilván nincsenek egzakt teszteredményeim az egész házat való beírtást illetően, csak érzet.

Amikor chemotox ment nem volt szúnyog a nappalinkban(a hálóban megy a cucc) most meg hogy vapét használunk csak úgy röpködnek.

Egész nap meg, nem csak este, és a vapéval ellentétben tényleg szagtalan volt.

2010. aug. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugyanezt tapasztaltuk: a chemotox szagtalan és láthatóan nagyon erős, a hálóban az ajtó mellett van bedugva és 10-15 percen belül még a nappaliban is pusztulnak a dögök, vape/raid szagosak (szerintem nem rossz, de kétségkívül elég jellegzetes), mi úgyis nyitott ablaknál alszunk - viszont így is hatásosak!
2010. aug. 2. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!