Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Amikor bedugtam a töltőt a...

Amikor bedugtam a töltőt a konnektorba, minden elektronikai eszköz kikapcsolt a szobámban. Nem értem, valakivel volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Mentem volna lefeküdni és az ágyam fölött, van egy konnektor. Oda szoktam mindig bedugni a töltőmet, eddig semmi gond nem volt soha. Most feküdtem volna le és a töltőmet beakartam volna dugni. Amint bedugtam a konnektorba a töltőt, a szobámban minden elektronikus eszköz kikapcsolt. A Tv-m, a ventillátor, a LED szalagom... amint kihúztam minden vissza jött ... egyszerűen nem értem, hogy mi történt. Nem szikrázott, meg semmi, csak lenyomta a szobámban az elekteonikai eszközöket. Egy "kicsit" megijedtem... valakivel volt már ilyen? 😅

2020. júl. 16. 01:16
 1/4 mindentudó99 ***** válasza:
21%
Nyomd vissza az autómatát
2020. júl. 16. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Szellem van a szobádban.

(A konnektor szelleme.)

2020. júl. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%

Ha tényleg így történt az egy véletlen lehet, rövid áramszünet.

Ha a töltő okozta volna, nem kapcsol vissza magától semmi

2020. júl. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gabesz147 ***** válasza:
100%
Ha nem ismétlődik, véletlen áramszünet, ahogy a 3-as is írja.
2020. júl. 17. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!