Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Fa hajkefét hogyan kell...

Fa hajkefét hogyan kell kitisztítani?

Figyelt kérdés

Pl. Ehhez hasonlóm van:

[link]


Tehát fa nyél, fa sörték és az a gumi rész, amikből a sörték merednek ki.

Lehet mosni? Vagy hogyan?


(Van egy régim, ami kicsit szét van, kijöttek a sörték, a gumi rész is elhasználódott, és úgy néztem az alá simán bemegy a víz, nem rohad el?)



2020. júl. 21. 00:53
 1/4 anonim ***** válasza:
27%

Van egy hajkeféd, ami néhol szétjött, elhasználódott a gumirész kijöttek a sörték...

Sehogy!

Veszel egy újat egy ezresért, ami nem fából van.

[link]

2020. júl. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
39%

...vagy 600-ért

[link]

2020. júl. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Amiről szemléltetésképp írtam már rég le van cserélve egy ugyanolyan fa hajkefére azt akarom megtisztítani.


Most hogy túl van tárgyalva a kérdésem leglényegtelenebb része, kaphatnék valahonnan egy hasznos választ is?

2020. júl. 21. 09:48
 4/4 anonim ***** válasza:
57%

Nem én írtam az 1-2 választ, de nem értem, hogyha nem arról a hajkeféről van szó, akkor miért mesélgetsz róla?


Én egy fésűvel kifésülöm a hajakat, utána körömkefével és samponnal kimosom a kefét. Alámegy-nem megy alá a víz nem érdekel, a fejemre még soha nem csorgott utána. Nem fog elrohadni, mert mire a fa elrohadna, addigra a többi része már régen megadja magát és veszek egy újat.

2020. júl. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!