Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan osztod be az idődet...

Hogyan osztod be az idődet akár munkanapokon, akár szabadnapokon, esetleg semmittevős napon?

Figyelt kérdés

2020. aug. 4. 00:42
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
Nem foglalkozom ilyesmivel.
2020. aug. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Én sem foglalkozom vele.

Ha van valami fix program, az nyilván szűkíti a lehetőségeket.

Ha nincs, akkor is rengeteg az elvégzésre váró feladat. Megvan, hogy mi a 2-3 legaktuálisabb, időjárástól is függ, lehet-e pl. a kertben dolgozni, ha igen, mikor. Ebből a 2-3 legsürgetőbből annak látok neki, amihez a leginkább van kedvem.

Ha mégis úgy döntök, hogy aznap "semmittevős" nap lesz, akkor meg végképp azt csinálom, amihez épp kedvem van.

2020. aug. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2: Igen, én is.:)
2020. aug. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel a céges melóm is erős szervezést kíván, otthon sem idegen tőlem az, hogy logikusan csoportba szervezzem a feladatok megoldását. És a paradicsom kötözést ne sötétedés után akarjam megcsinálni, mikor a gyerek koszos kertészkedős kesztyűjét sötétedés után is ki tudom tisztítani. Mondjuk a rántott cukkini elkészítése, vagy a palacsinta sütés teljes embert kíván, de egy lucskos káposzta készítés közben lehet virágot locsolni vagy teregetni. Mondom ezt kisgyerekes apukaként. És az uncsi melókat is lehet olyan bohókásan megcsinálni, hogy a gyerek besegítsen.
2020. aug. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!