Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Győr és környékén milyen az élet?

Győr és környékén milyen az élet?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek! Fontolgatom hogy győr-sopron és környékére költöznénk a feleségemmel és a kisfiammal!

Milyen az élet arra felé? Munkahely közbiztonság stb! Minden érdekelne! Köszönöm!



#Győr #Gyor moson sopron
2020. aug. 19. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
5%
Borzalmas. Veszprém rosszabb tőle egyedül. Vas, Zala, Fehérvár inkább.
2020. aug. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Én az egyetem miatt költöztem Győrbe és nincs rá semmi panaszom, szeretek itt lakni. 3 városrészben is laktam azóta és mindegyik teljesen rendben volt. Nem írtad milyen munka érdekelne, de így általánosságban annyit tudok mondani, hogy ha irodai jellegű, akkor jó ha tudsz németül, mert sok helyen az angol helyett azt kérik.
2020. aug. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
Sopron megtelt...sőt...keress rá...
2020. aug. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
25%

Az ország egyik legélhetőbb régiója, mondom ezt helybeliként. Elég sok ember költözött be ide az elmúlt 10 évben, emiatt kicsit a közbiztonság romlott, de még így is sokkal jobb mint az ország régióinak a 95 %-a. És aki eljár ide-oda, nem csak itt él, az nagyon jól látja.


Munka szempontjából is ideális, Győr egy fejlett ipari város.



Ha valamelyikőtöknek jó szakmája van, és nem idegen tőle a német, akkor még Sopronon is érdemes elgondolkozni. Igaz, hogy kicsit túlzsúfolt a város. Meg a helyiek egy része sajnos kevésbé barátságos az újakkal de nem kell velük foglalkozni. (általában főleg azok akik 10 év után is csak makognak németül és még szakmájuk sincsen, ergó féltik a sógoroknál a betanított melójukat, mert máshol az országnak a felét,harmadát keresnék meg a mostani fizujuknak!) Ha valamelyikőtök talál kint melót akkor elég gyorsan talpra lehet állni anyagilag. Nem egy család szedte össze magát elég gyorsan úgy, hogy máshol alig boldogultak.


Persze ha Ausztria nem pálya akkor Győr jobb választás.

2020. aug. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!