Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Használ valaki pumpás mosogató...

Használ valaki pumpás mosogatószer adagolót? Mi a tapasztalat vele?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, amit a mosogatótálca furatába lehet beszerelni. Tartály a szekrényben, csak a pumpája lóg ki. Mennyire hasznos, tartós? Biztos, hogy esztétikusabb, mint a csúnya flakon a pulton. De vackot sem akarok venni. Akkor nem ütném ki a lyukat neki a gránitőrlemény mosogatótálcán.

Olcsó, kínai aliexpresses típusokat láttam átszámítva 2-3eFt-ért. De nem várnék rá hónapokat. Megvenném voltban a tálcához való "gyári" Teka-t 5,5e-ért. Az már nem tétel. De lomot nem szeretnék venni.

Szóval mennyire jó, használható az ilyen?


2020. szept. 14. 08:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jó. Egyszerűbb, hogy nincs ott egy flakon, és csak nyomni kell az adagolót, nem kell vizes kézzel megfogni egy flakont.

Nekem volt a régi lakásban. Szerettem. Nem volt vele semmi gond, és elképzelni se tudom, hogy milyen hibalehetőség lenne benne. Nem egy bonyolult szerkezet.

2020. szept. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt a talcahoz,nagyon pofas,szinben is passzol de meg nem lett beizzitva.

Felul az anyaga eleg strapa,alul sima muanyag.

Majd kiderul mennyire lesz tartos.

Munkatarsamek fel eve hasznaljak,idaig semmi baja.

Eddig is nyomos flakonban volt Nekem a mosogatoszer,jobb mint dontohetni a nagy literes flakont.

2020. szept. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk munkahelyen a csapnál van ilyen adagolója a folyékony szappannak. Már több, mint 10 éve megvan, semmi baja.
2020. szept. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat. Akkor azt hiszem beruházok egy ilyenre. :)
2020. szept. 14. 11:16
 5/5 A kérdező kommentje:
Meg is vettem egy ilyen pumpát. Még nem lett beszerelve, de nem bántam meg. :) Ezt hittem, hogy a nyomó része valami papírvékony fémből lesz. De nem! Nagyon masszív darab. Érzetre szerintem tartós lesz.
2020. szept. 15. 15:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!