Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ajánlanátok olyan automata,...

Ajánlanátok olyan automata, érintésmentes esetleg adagolót, amivel fertőtlenítő gélt tudok adagolni?

Figyelt kérdés

Nem fogalmaztam meg szépen a kérdést. Tehát idősekkel lakunk együtt és szeretnék az előszobába feltenni a falra egy automata, könnyen kezelhető, esetleg érintésmentes fertőtlenítő gél adagolót. Tehát olyat, amibe én tudom után tölteni a gélt.

Vannak tudom, drágábban fertőtlenítő folyadék adagoló készülékek 60e Ft-s áron, de én inkább olcsóbbat szeretnék, és olyat, amibe gélt tudok tölteni.

Nagyon szépen köszönöm



2020. szept. 15. 09:00
 1/5 anonim ***** válasza:
2020. szept. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az aldi-lidl-ben is szokott lenni ilyen...
2020. szept. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Aldi Lidl? Köszönöm a tippet, megnézem ezeken a helyeken is!!
2020. szept. 15. 09:32
 4/5 A kérdező kommentje:
1: Köszönöm szépen, én is rákerestem, nekem teljesen más kínálat jött fel, ezeket is megnézem!!
2020. szept. 15. 09:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztos elkéstem már de hátha valakinek jólesz. Ha veszel egy sima Dettol érintés mentes elektromos szappan adagolót és annak a gyári szappanputántöltőjének ha csinálsz egy kis lyukat a tetején akkor simán újratöltheted fertőtlenítő géllel is. És ez megvan 2500 legfeljebb 3500 ft ból.
2021. aug. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!