Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hova kőltöznétek Szeged vagy...

Hova kőltöznétek Szeged vagy Pécs?

Figyelt kérdés
Szép város Pécs is, úgy mint Szeged? A tinik és a 20-on évesek számára jó az élet? Jó csajok vannak és sok van belőlük? Szórakozási lehetőségek is meg vannak. Illetve normálisak az emberek is? C és migráns emberekből mennyi van, mennyire kell tartani tőlük? És bünözésterén milyenek ezek a városok? Megélhetőségek, munkalehetőségek?

2020. okt. 4. 22:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Szeged.
2020. okt. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
37%

Nekem Szeged nagyon a déli határon van és az a jövő szempontjából nem biztató, így marad Pécs.

Pécs gyönyörű város, egyre jobban fejlődik.

Hogy a jó csajok hányan vannak, azt nem tudom, de nyugtasson a tudat, hogy a magyar lányok a legszebbek a világon, tehát biztos jut belőlük Pécsre is!;)

Munkalehetőség, szórakozás, emberek ugyanaz mint más nagyvárosokban, így akár Szegeden is.

2020. okt. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
38%

Nekem Pécs szebb. Nem tudom, nekem egyáltalán nem szimpi Szeged, szóval teljes mértékben Pécs párti vagyok.


Jó csajokat mindenhol lehet találni, mindegy hol nézed. Szórakozási lehetőségek pedig persze, vannak, de ez attól függ, ki mit ért ezalatt.


Keletre ne költözz, és akkor nem kell tartanod semmitől, ott vannak rosszabb környékek, ahol nyilván jóval olcsóbbak is az ingatlanárak, de hát oka is van annak.. Szóval inkább Pécs nyugati részén keress helyet.

2020. okt. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

23:29 Egyáltalán nem a Magyar lányok a legszebbek! Pl kelet Magyarország környékén kevesebb a nagyon szép. Elvileg nyugaton több meg picit szebbek is a népi keveredés miatt. Elvileg a Szlovén, Orosz, Lengyel, Portugál na meg a Thai lányok a legszebbek!


00:17 Tehát ez azt jelenti, hogy Pécs keleti részén van gázosabb hely?!

2020. okt. 5. 00:28
 5/17 A kérdező kommentje:
Azzal is tisztában vagyok, hogy keleten is vannak gázabb helyek mint pl H Bihar, Szabolcs, Nógrád megyék. De pl Zala, Komárom megye is elég gázak!
2020. okt. 5. 00:30
 6/17 anonim ***** válasza:
33%
Voltal te mar Zalaegerszegen? Zala megyeben van, szerintem egyaltalan nem gaz, erdemes korulnezni ott :) Egyebkent egyertelmuen Pécs. Szeged szamomra olyan picike, lassu, unalmas, munkalehetoseg sokkal kevesebb.
2020. okt. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
65%

Nógrád megye speciel nem keleten van, hanem északon, ahogy Komárom megye sem, hanem északnyugaton, Zala megye meg nyugaton-délnyugaton van.

De jól elbeszélgettünk!:)

2020. okt. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%

#4

Ízlések és pofonok, ezen kár vitatkozni! Megjegyzem, a magyar nők szépségét nem én találtam ki, ezt a világon mindenütt mondják.

De ha neked a

"...na meg a Thai lányok a legszebbek!" akkor legyen az!

Csak vigyázz, nehogy véletlenül egy kamaszfiúra mássz rá, mert ott ez gyakori!:D

"Azt mondják, hogy a legszebb thai lányok fiúk.(Ladyboyok)"

[link]

2020. okt. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
57%
10:04-esnek: Mert Zalaegerszeg egy metropolisz, mi? :D
2020. okt. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
38%
Senki nem mondta, hogy zalaegerszeg egy vilagvaros, es minden jo csak ott van, csupan arra akartam utalni, hogy nem kene egy egesz megyet leszolni :) Csalad lakik ott, en szeretek odajarni, de ennyi. Mindenhol vannak jo es rossz helyek is, de mindegy.
2020. okt. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!