Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Páramentesítő készüléket...

Páramentesítő készüléket szeretnénk venni, kb. 40-45 nm-re. Tanácstalanok vagyunk, hogy milyen típusú,ami jó lehet.Kinek mi vált be?

Figyelt kérdés

2020. okt. 7. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ide írtunk már ketten, esetleg segíthet:

https://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__egyeb-kerdesek__10733..

Nekünk is pont penészprobléma miatt kellett.

2020. okt. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Valamivel nagyobbat vegyél. A zajszintet figyeld, ha este is használod, bár akkor mindent hallani. Minél nagyobb víztartály.
2020. okt. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem jobb megoldás penész ellen a megfelelő szellőztetés. A páramentesítő a vizet kivonja a levegőből, de friss levegőt nem juttat be a lakásba. A betétet is pótolni kell. Én azt javaslom nézz utána a rejtett ablak szellőzőnek és azt tegyél az ablakokba. 45 m2-es lakásba , ha van szellőző kürtő csak 4-5 darab kell. Így a szellőzőkön bejön majd a friss levegő, a kürtőn távozik az elhasznált. Kürtő a fürdőben, a WC-ben, spájzban lehet. Ha nincs 6 - 8. Ez esetben a szél felőli oldalon be, a szélárnyékos oldalon kifelé megy majd a levegő. Ha szigetelt az épület, akkor kell a kevesebb. Német termék, ami huzatmentesen biztosít szabályozott, minimális szellőzést. A beszereléshez nemm kell az ablakot átfúrni, könnyű betenni az ablakba!
2020. okt. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%

rejtett ablakszellőző beszerelése, videó itt:


https://www.youtube.com/watch?v=qrl__9nZJoo

2020. okt. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

#3

Télen azért a szellőztetés nem megoldás, mi is szellőztetünk minden nap, de HIDEG van kint és nem akarjuk órákon át az utcát fűteni.... (Tudom, tudom, sokszor 5 perc, de egész nap dolgozunk, nem tudjuk nyitni-csukni az ablakot óránként.)

(#1)

2020. okt. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Legalább 20 liter / 24h legyen a kapacitása. A kisebbek gyengék lesznek. Pl. Midea egy jó márka.
2020. okt. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!