Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan véded a házat vagy...

Travis83 kérdése:

Hogyan véded a házat vagy lakást amiben élsz?

Figyelt kérdés

Sok a betörő és tolvaj, manapság már senki sincs biztonságban. Ennek ellenére van aki mindössze egy kulcsfordítással letudja a biztonságot és nyugodtan megy aludni. Mások riasztóberendezéssel, több zárral, vérebekkel védik azt amijük van. Egyesek pedig fegyvert is tartanak otthon, mert úgy biztosítva van a jó álom. Úgyszint mozgásérzékelős projektorokat is használnak sokan.


Nehezebb, ha elmegyünk és senki sem marad otthon. Ilyenkor gondolom a riasztó a legtutibb, de itt is sokan csak egy kulcssal tudják le az egészet.


Egyébként ajánlom még a nem kis népszerűségnek örvendő wifi kamerákat, illetve ajtócsengő kamerákat is, amelyeket okostelónkon követhetünk figyelmen.


Vajon a többség, azaz Ti mit használtok?



2020. okt. 11. 12:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

"Egyébként ajánlom még a nem kis népszerűségnek örvendő wifi kamerákat, illetve ajtócsengő kamerákat is, amelyeket okostelónkon követhetünk figyelmen."

Ez most apróhirdetés, vagy kérdés akar lenni?

Egyébként a mi házunk a 82 éves szomszéd Erzsi néni védelme alatt áll. Se betörő, se szerelő, se vendég nem hatol be a kertünkbe a tudta nélkül. Akár benne is felejthetem kívülről a kulcsot az ajtóban.

2020. okt. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Bezárom az ajtót. Nekem ez eddig bevált.
2020. okt. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
#1: Ha már ez a téma, gondoltam szóbahozom, mert van aki még nem ismeri, oszt hátha érdekli. Erzsi néni rules! :D
2020. okt. 11. 13:05
 4/16 A kérdező kommentje:
#2: Én pénzbe orosz rulettezek. Eddig nekem is bevált. :D
2020. okt. 11. 13:08
 5/16 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Nekem a kulcsràfordítás nem jött be. Igaz még az èpített ház még kész se volt teljesen de már be is törtek. Nem is volt nagy zsàkmàny nem volt mit ellopni. Rakattam riasztót azóta nincs gond. Fenn villog a házon messziről látszik. Azóta nyugodt vagyok
2020. okt. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálam kamerák (rejtett és jól látható), a telefonra jelző különböző érzékelők. Egyszer volt "éles helyzet". Semmit sem ért. Mire hazaértünk az udvart már kipakolták, a rendőrök meg a felvételt a képen látható személyek származásának megnevezésével letudták...
2020. okt. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%
Nálunk a lépcsőházban és a liftben vannak kamerák, a bejárati ajtót éjjelre nem szoktuk zárni, mert ha be dugom a kulcsot, felébred valamelyik gyerek, ezért az ajtó előtti rácsot sem szoktuk becsülni csak be hajtani (azt úgy be kellene csapni, csattan, arra meg szomszéd kutyája elkezd ugatni, és akkor ők is felébrednek) Hajnalban 3 körül szoktam haza érni a munkahelyem ről, a rácsra ők kértek meg, hogy inkább ne használjuk ilyenkor. A bejárati ajtónkban 2 zár van egyébként, de csak az egyik működik, ha elmegyünk otthonról, azt zárjuk. A rácsunkban a 2 zárból csak az egyikhez van kulcsunk, a rácsot csak akkor zárjuk, ha hosszabb időre elmegyünk otthonról. (Budapesti panel lakás, az ajtónk is eredeti, de már gondolkoztam rajta, hogy kicseréltessem új több ponton záródóra, de majd talán egyszer. )
2020. okt. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
#7: Akkor éjszaka nyitva van a bejárati ajtó és tulajdonképpen bárki bemehet? Ezt jól értettem?
2020. okt. 11. 17:22
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Mint 1-es, csak z én szomszédomat Terikének hívják, és mindössze 75 éves.
2020. okt. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
89%
#7: nincs úgy tárva nyitva, a kilincset le kell nyomni azért de rázárva nincs, hogy halkan be tudjak menni. :)
2020. okt. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!