Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért nem jön hideg víz a...

Miért nem jön hideg víz a csapból?

Figyelt kérdés

Ha sokáig nem nyúlok hozzá, mondjuk reggel először nyitom meg a hideget, akkor jön.

De ha megnyitom a meleget és hagyom is, hogy jöjjön belőle meleg víz, aztán akarok hideg vizet engedni (vagy közben), akkor már bárhogy nyitogatom akár magában akár mérleggel együtt, hideg víz már nem jön, csak ha ismételten várunk X órát.

Ez a probléma csak a fürdőszobai csapnál áll fent, a konyhai tökéletesen jól működik, úgyhogy biztosan a csappal lesz a gond. De vajon mi?



2020. okt. 12. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy fordítva van bekötve? a hideg jelzésűhöz a meleg, és fordítva?
2020. okt. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem valószínű, mivel ha meleget nyitok meg, akkor meleg jön, csak a meleg megnyitása után már nem jön hideg. Mármint ha a hideget forgatom akkor semmi nem jön belőle, ha előtte engedtem meleg vizet is.
2020. okt. 12. 22:51
 3/3 A kérdező kommentje:
Végül kiderült, hogy csak a csapbetétet kellett kicserélni, amit egy videó alapján még én is meg tudtam csinálni, úgyhogy ha bárkinek ilyen problémája lenne, akkor vegyen egy csapbetétet és nyugodtan cserélje ki magának otthon, ha én meg tudtam csinálni, akkor bárkinek menne.
2020. okt. 26. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!