Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Meddig illik tűrni a szomszédb...

Meddig illik tűrni a szomszédban ordító, kinlódó hangoskodó hüly.e gyereket? Hogyan illik szólni, ha betelt a pohár.

Figyelt kérdés

Szívesen raktam volna kártevő rovatba,

de itt egy 5-évesről van szó.



2020. okt. 12. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bekopogsz és aki ajtót nyit, annak lekeversz egyet
2020. okt. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
70%
Attól függ. Ha csak pár napra jöttek rokonok látogatóba, akkor azt a pár napot ki lehet bírni. Ha a gyerek ott lakik, akkor meg nem illik-nem illik kérdése a dolog. Téged zavar, fogod magad, átmész, azt szólsz, hogy legyenek szívesek kicsit jobban odafigyelni a gyerekre, mert tudod, hogy gyerek és ez a dolga, de azért te is szeretnél pihenni. Ennyike. Nem szabad sokáig tűrni, mert elpofátlanodnak. Annak idején én hónapokon keresztül hallgattam, ahogy a szomszédomban éjjel-nappal kiabálnak, üvöltöznek. Aztán valahogy karácsony körül nagyon felhúztam magam, és átmentem szólni, hogy lesznek szívesek lejjebb venni a hangerőt. Persze-persze, elnézést. Két hétig csend volt, utána folytatták tovább. Utána hála égnek hamar el tudtam onnan költözni, itt viszont a kutya vonyít egész nap. :D
2020. okt. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%

2-es szepen leirta. Annyit hozzatennék hogy az elso alkalommal szolnek, hatarozottan.

De csak ha tenyleg nem toleralhato

2020. okt. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát mi szóltunk. Albérlők, építkeznek, az utcában laktak először az anyuka szüleinél, de annak az apja azt mondta, mielőtt a 2. gyerekük megszületett, hogy költözzenek, mert nem bírja őket elviselni már (vajon miért...).


Most már a házukba költözés előtt állnak, de elég pokollá szerették tenni a szomszédok életét. Főleg, hogy azt hitték, bármit megtehetnek, mert az utcában lakó barátaiknál a férj rendőr.


Nálunk (meg úgy az utcában is) ott telt be a pohár, amikor egyik vasárnap reggel fél 7-kor a gyereket felrakták a jó zajos quadjára. Na akkor volt lázadás, összeveszés. Meg amikor este 9-kor állt neki a férj a szegély nyírásnak (lett volna máskor is alkalma rá, aznap otthon tespedt egész nap az udvarukon).


A nő amúgy se foglalkozik a gyerekekkel, kirakja őket az udvarra, hogy ott óbégassanak, ő meg a telefonját nyomkodja, vagy a hasonló agyi képességekkel rendelkező, már fentebb említett barátnője is átjön az ő ordibáló, idióta gyerekeivel, és együtt nyomatták.

Kedvencem a "ne ugrálj, hagyd abba, miért vagy ilyen értetlen idióta, így a qrva anyád, úgy a qrva anyád" nevelési módszereik. Ja, és nem kisebbségiek.


2 éve szilveszter előtti este a hapsi próbálgatta a tűzijátékait, ami nem is érdekelt volna különösebben, csak fújt a szél, és pont a mi irányunkba kötött ki. Akkor mondjuk korrekt módon elnézést kért.


A nő nem tud megfordulni a kis Fiat Puntoval egy ívben a széles úton, ezért a szomszédok kapubeállóját, vagy ház előtti területét használta. A felső szomszédunk virágait letarolta, nekünk a vízelvezető csövet törte el, amíg sóderral volt lerakva, azt b*szta ki onnan, ahogy forgolódott.

Azóta mindig van ott akadály a kapuban, és az előttünk lévő zöld területen, hogy ne tudjon forgolódni.

Lenne hely az udvarukban bőven, hogy be tudjon állni.


Aztán több zajosabb kerti partijuk során, amikor a szép szó már nem segített, beindult a jó kis metál zene, meg hangfalakról az állandósított fűnyíró zaja, feléjük irányítva.

Most az utóbbi 2-3 hónapban meghúzták magukat, talán a költözés miatt.


Nekem is van gyerekeim, az utcában több házban, de azok normálisak és tudnak úgy is viselkedni. Ezekkel nem véletlenül nem is barátkoznak, és nem is járunk össze velük, mert egy állatok. Csak vadulnak és rombolnak.

De másrészt meg sajnálom is őket.

2020. okt. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!