Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kelet Magyarország milyen hely?

Kelet Magyarország milyen hely?

Figyelt kérdés

Emberek akik keleten laknak mely települések jobbak. És melyek azok amiket kerülni kell. Legtöbb fiatalt merre lehet megtalálni, illetve hol van a legtöbb szórakozási lehetőség és legszebb lányokat merre találni meg keleten?


Pl én Ajkán élek. Ez elég rossz hely. A fiatalok legjobban Szombathelyen de inkább Pécsen találhatók meg leginkább a fiatalok. Szerintem Magyarországon arra felé láthatjuk a legszebb lányokat. Pécsen, Komlóón is van egy jó pár cigány, de a Pécsi cigók normálisak. A Soproni cigók viszont elég veszélyesek hallomások alapján. Sok arra felé a c bünözés. Meg Sopron szerintem eleve elég lepukkant. MÓvár sokkal jobb minden szempontból szerintem. És Veszprém is elég gáz mostanában. Én keletebbre csak Szegedet ismerem. Na Szeged is jó hely, de azért nem egy Szhely. Még úgy hallom Hvásárhely, Szolnok, Gyula, Baja (bár ez inkább nyugat, de akkor is bács kiskun megye xd) is elég jó helyek. Viszont keletre halottam hírét ezeknek a falvaknak Kazincbarcika, Ózd, Füzesabony, Füzesgyarmat, Püspökladány, Mátészalka, Kömlő, Kunmadaras, Karcag, stb


Nyugi van Tolna, Veszprém megyében is találhattok ilyen falvakat.


Gondolom az nem is kérdés, hogy keleten kb mindenhol roszabbúl fizetnek mint erre felé! Nem is akarok keleten lakni, talán esetleg Egerben vagy Salgótarjánban laknék. De felesleges mert szimplán csak MO 2 legszebb települése. Attól még a helyzet nem lehet jobb, mint pl Veszprém vagy Győrben. Mert nográd megyének is vannak aranyos falujai :D.



2020. okt. 25. 19:57
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és ott van még Debrecen jövőre oda megyünk fesztiválozni haverokkal, Campusra. Arról azt halottam nem olyan jó hely. Mert sok a fiatal, de nem olyan szépek a lányok meg elvileg több a beképzelt. Illetve sok a balhés c.
2020. okt. 25. 20:01
 2/7 anonim válasza:
Xar Egerbe max gyere le egyszer kirándulni. De pl Pécs, Győr, Veszprém sokkal szebb helyek. Főleg Salgótarjánnál. De ne kőltöz ide, sok a beképzelt, ronda liba. És a cigány is. Én annó Komlón laktam és isten adná meg, hogy megint vissza mehessek Baranyába..
2020. okt. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kelet-Magyarország hatalmas terület, elég változatos helyekkel... teljesen más az Északi-középhegység, a Hortobágy vagy a Viharsarok környéke, ezért erre a kérdésre így nem lehet válaszolni, konkretizálni kellene, hogy a keleti részen belül téged mi érdekel.
2020. okt. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Frankó, bulizni csak oda :)
2020. okt. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Debreceni vagyok, és habár a falukban nagy csóróság lehet főleg Szabolcsban de itt Hajdú Biharban magyar viszonylatban is jó SZERINTEM a helyzet.
2020. okt. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én veszprémi vagyok, itt bőven vannak szép fiatal lányok. Tény , hogy nem olyan sok a fiatal mint Fehérváron.

Hát ilyen célokra szerintem Budapest lenne legjobb ha Kelet mindenképpen akkor Debrecen vagy Eger.

2020. okt. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

22:33 Nagyon rosszul hallják itt legtöbben a dolgokat. Gondolom a keleti barmok. Akik sohasem jártak még nyugaton pl. És mindenki ezért írja Debrecent. Keleten sem Debrecenben vannak a legszebb lányok, de pláne nem Egerben. Debrecenben igaz, rengetteg szép lány van. De olyanokat ritkán látok arra mint amilyet pl Mosonmagyaróvár, Székesfehérvár, Nagykanizsa, meg úgy nyugati környéken. Veszprém megyében nem tudom milyenek. Mert még nem nagyon voltam ott. Baranyàban sem nagyon voltam. Este átuzóban és kész. Én Nagykanizsai vagyok, és szerintem itt van a nagyon szép lányokból a legtöbb. Miért? Szlovén határ és népikeveredés!


Keleten én pl a Békéscsabai, Szolnoki, Kiskunfélegyházai lányokat láttam ott arra vannak ilyenek mint pl Kanizsán. Bár nem ilyen számban. Meg Miskolc, Szegeden is láttam pár ilyen csajt.


De amúgy kérdező ha esetleg kőltözni akarsz maradj Ajkán jó az neked. Viszont HB, Heves, Nógrád megyéket felejsd el. Szolnok megyében is valahol Kisújszállás vagy Szolnok körűl nézelődj. Szabolcs megyében meg max Nyíregyháza. De ott sincsennek annyira jó nők.

Akkor már Békés, BKK, Csongrád megyékben érdemes elmenni. Onnan is szerintem Békéscsaba, Békés vagy Hódmezővásárhely valóban a jó választás. Gyula elvan cigányosodva

2020. okt. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!