Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Alap Angol nyelvtudással hol...

Alap Angol nyelvtudással hol lehet még elhelyezkedni Anglia és USÁN kívül?

Figyelt kérdés

USA azért nem játszik mert ahhoz csóri vagyok szerintem. Meg akkor inkább a Puerto Rico szigete USÁnak vagy Chile, Urugway, Costa Rica, Kuba ezek a helyek szimpatikusabbak mint észak-Amerika bár nem olyan gazdagok de egzotikusabbak. Szívesen laknék arra felé, de szerintem jelenleg csak az a tervem, hogy valahova máshova menjek ki dolgozni. De csak Angolul tudok és mindenki Angliát ajánlja. De nekem nem jön be, főleg nem London. Az időjárás is retek. Akkor már inkább Hollandia, Dánia, Norvégia vagy Litvánia.


De inkább mennék dolgozni olyan országban ahhol olyasmi vagy inkább melegebb idő van mint nálunk. És elvileg igen is vannak olyan országok ahhol nagyon sokan folyékonyan beszélik az Angolt. Itt Európában is. Azon kívül Moszkva, Irkutsz is cél irány lenne. Viszont ott szerintem pont nem beszélnek Angolul. Mivel az Orosz nyelv is elég elterjedt. És az oroszok utálják eleve az Angol, Amerikai embereket. Érttehető okokból ugyebár!



2020. okt. 30. 18:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Uj zeland, ausztralia, kanada
2020. okt. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
1: de oda nem engednek be, csak bizonyos - hiányzó - szakmákkal rendelkező minőségi munkaerőt!
2020. okt. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Alap angol nyelvtudással külföldön szerintem sehol.
2020. okt. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

usába nem csak a csóróságod miatt nem engednének be, hanem a nem megfelelő nyelvtudásod miatt se. ugyanez igaz minden olyan országra ahova vízum kell a munkavállaláshoz.


"Érttehető okokból ugyebár!"

nem érthető


"Akkor már inkább Hollandia, Dánia, Norvégia vagy Litvánia."

az első három még működhetne is, de nem tudsz elég jól angolul. Litvániába minek mennél? onnan is menekülnek az emberek nyugatra

2020. okt. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Málta
2020. okt. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mata a megfejtrs valoban mivel eus orszag
2020. okt. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%

A stilusodbol itelve nagyon komolytalan az elkepzelesed, de sok szerencset.


A Covid szituacio miatt, a szalllodak, ettermek nem igazan mokodnek. A fizikai munkaero piaca nagyon lecsokkent. Malta foleg a turizmusbol el, a turizmus meg haldoklik. Nem tudom, hogy kapnal e allast. Valoszinuleg tartom, hogy nehezen es nem tul jot.

2020. okt. 31. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Irorszag, Malta, Ciprus.


Alap angol tudas nem eleg. Tudnod kell rendesen angolul.


Puerto rico, costa rica es tarsai az nem jo ha angolul tudsz mert ok eleg szarul allnak az angol tudassal. Spanyol a hivatalos nyelv.

2020. okt. 31. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
alap angol tudás sehol nem elég.
2020. nov. 1. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"nem érthető"

Most jöttél valamelyik külső bolygóról, hogy nem vagy tisztában azzal, hogy Amerika és haverjai térdre kényszerítették a nagy Szovjetuniót?

2020. nov. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!