Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mik a tapasztalatok wish-el...

Mik a tapasztalatok wish-el kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Szállítási idő, minőség, tartósság, minden más fontos részlet

2020. nov. 15. 16:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Ha megnézed pl a műszaki cikkeket, 2-3 éves elavult konstrukciókat árulnak.
2020. nov. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Lehet írnom kellett volna

Szőnyeget szeretnék rendelni

2020. nov. 15. 16:53
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

Én rendeltem onnan több terméket, azóta sem, és soha nem is fogok.

Egy dzseki amit rendeltem olyan mintha papírból lenne az egész. Valószínűleg a szőnyeggel is így járnál, hogy vékony lenne, aztán pár hét alatt szétmenne.

2020. nov. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A wish egy piactér, rengeteg kereskedővel, akik különböző minőségű termékeket árulhatnak és a megbízhatóságuk is eltérő lehet. Én 15-20-szor rendeltem pár száz és kb 5000 Ft közti értékben. Két esetben kellett sokat várni és egyszer kaptam egész mást a megrendelt helyett.
2020. nov. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%
2000Ft-nál drágább dolgot nem nagyon szabd rendelni,már ha nem akarod a pazarolni a pézed.
2020. nov. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 mindentudó99 ***** válasza:
94%
Bár a többi ilyet nem ismerem azok mennyire jók. Sok a bóvli is van meg van jó minőség is. Sok minden olcsóbb. Fél áron vettem kerti tavi szivattyút pl. Nagyon jó. Horgász cuccok is jók. Viszont vettem teljesen használhatatlan hallókészüléket. Mondjuk 2000 ért gondolhattam volna hogy gagyi. Pár hét a szállítás. Most a vírus miatt egy dolog nem jött meg. Lemondtam azonnal vosszadtál a pénzt.
2020. nov. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Pár száz, esetleg pár ezer forintos tételek szabad ott vásárolni, de nagy elvárásaid ne legyenek. Nem is értem, aki ruhákat, ékszereket, stb rendel onnan aztán kárognak a minőség miatt.


Szállítási idő általában 4-6 hét. Az ügyintézés elég korrekt, legalábbis nekem jó a tapasztalatom. Többször érdeklődtem a csomag felől és szinte azonnal válaszoltak. Volt, hogy terméket reklamáltam, majd kérdés nélkül visszautalták a pénzt.

2020. nov. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%

Én megreklamáltam több terméket, mert nem szállították ki, a tavaly szeptemberben megrendelt termékeket még decemberben sem.

Mentségükre legyen mondva, hogy ez akkor volt, amikor őket javában lerohanta a vírus.

Állítólag a számlámra tették a 16ezer Ft-omat, aztán kiderült, hogy mégsem, hanem a Wish fiókomra rakták. Onnan 1 hét után eltűnt, miután egy orosz néven és címen levásárolta valaki.

3x megreklamáltam, nem kaptam vissza a pénzem, csak sajnálkoztak.

Töröltem a regisztrációmat és szarok rájuk, másra nincs energiám.

2020. nov. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Esetleg van olyan aki konkrétan szőnyeget rendelt?
2020. nov. 15. 17:56
 10/13 anonim ***** válasza:
Pont mint a kínai piac. Olcsó és gagyi. A szállítással nincs baj, kb 4 hét.
2020. nov. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!