Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mire figyeljek távfűtéses...

Mire figyeljek távfűtéses lakás vásárlásakor? Milyen megoldással legolcsóbb a fűtés? (Debrecen)

Figyelt kérdés

Gondolom, elsősorban mért fűtéses lakást érdemes venni és nem a földszinten vagy az elsőn, mert az hidegebb, többet kell nyomatni a fűtést.

Ill. olvastam tömbfűtésről, ilyenkor a házban van kazán? De ezt is a távfűtő művek üzemelteti, ugye? Talán ez olcsóbb?


Nagyon nem ismerem, milyen variációk vannak a távfűtésben, légyszi, írjon valaki, aki képben van! Köszönöm!


2010. aug. 10. 22:39
 1/2 anonim válasza:

Ha nem vagy fázós, akkor egy mértfűtésesben szerintem jól ki lehet jönni. Nekünk pl. egy csomó túlfizetésünk volt most.

Ha jól körbe vagy rakva szomszédokkal, akkor nyilván kevesebb a költséged.


A tömbfűtésest és a nem mértfűtésest nem ismerem.

2010. aug. 11. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mért fűtés az jobb,nekem is az van.Kb 1 1/2 havit irtak jóvá.Az is számit,hogy körbe laknak-e,vagy fűtnek-e.Melettem üres a lakás és nem fűt,igy hideg arról a fal szépen.Még azt is meg kell nézni,hogy Önkormányzati volt -e előtte,mert azoknak nincs tartalék alapjuk és a közös ktg.is magas.Meg ha valami nagy dolgot kell csinálni,nincs mihez nyúlni.Meg a kifizetett panelprogramos legyen,ne az I.vagy a földszinten,mert ott oltári hideg a lakás és lehet fűteni.
2010. aug. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!