Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Felszereltem egy Csengőt a...

Felszereltem egy Csengőt a lépcsőházi ajtómra, amin van egy kamera, ami nem vesz fel, hanem látom, ki áll az ajtómban, ha megnyomja. Olyan, mint egy kukucskáló. Maradhat?

Figyelt kérdés
A szembe szomszéd fel akar jelenteni. Én úgy tudom, ha nem rögzít kint lehet. Javítsatok ki, ha tévedek, Bajt nem akarok. Beteg amúgy ott az egész család. Az előbb felhívtam a lakásszövetkezetet, annyit mondtak hagyjam rájuk.
2020. nov. 23. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd rájuk!
2020. nov. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Jelentsen fel, úgyis elbukja!

Megjegyzem jobban jársz vele, ha feljelent, mintha megrongálná a csengődet.

2020. nov. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 qkker1 ***** válasza:
100%
Jelentsen fel, majd jól kiröhögik!
2020. nov. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
28%

Hadd jelentsen. Ha mégis kapnál valami papírt visszaírsz, hogy csak kamukamera a rosszarcúakat elriasztandó, ezzel ellesznek. Nem fogja rád rúgni a TEK az ajtót ellenőrizni.

[link]

2020. nov. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azóta annyit változott a helyzet, hogy kiderült, nem szedik a gyógyszereket és az anyjuk aki figyelne rájuk úgy döntött öngyilkos lesz, de a szomszédokkal megakadályoztuk. Nekünk viszont ki kellett hívnunk rájuk a rendőrséget, mert amíg álltam a mi ajtonkban és vártam, hogy a férjem kinyissa, rám rontott a fiatalabbik hölgyemény és azt üvöltötte legyilkolja a gyerekem az anyám a családom. Teljesen elborult az agya. A rendorok akik kint voltak külön kérték, hogy tegyek kártyát a csengőbe, hogy felvegyen. Mikor kérdeztem nem lesz e bajom belőle kb vállat vont. Hogy van most ennek a szabálya?
2021. jan. 2. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!