Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Akiknél pottyantós/kinti wc...

Akiknél pottyantós/kinti wc van vagy volt gyerekkorukban; ti a használata közben ültök vagy fölé hajoltok?

Figyelt kérdés

Lehet rossz kategória, ezért elnézést kérek.


Csak érdekel, hogy az, aki nem csak pár napig, de évekig tartózkodik olyan helyen, ahol kinto wc van, hogy használja.


2020. nov. 25. 23:43
1 2
 1/11 anonim válasza:
77%

Nem is mertem használni soha sem, csak a bentit. Féltem mindig, hogy beleesek, vagy hogy egy szörny van lent a sötétben.


Vagy szimplán csak féltem a pókoktól amikkel tele volt a sarok meg az egész.

2020. nov. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Persze hogy ülök rajta. Hajolni a kiránynő előtt kell nem szaráskor :D
2020. nov. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Én is mindig ülök rajta, guggolva nem is menne :D
2020. nov. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
41%

Én ráállok két lábbal majd guggolva szarok XD


De én a bentit is így használom. Hülye szokás de ez van, mindenkinek vannak fura szokásai.

2020. nov. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%

Ráültem, mint a sima wc-re, közben meg rettegtem, hogy valami kimászik belőle. :'D

Nem is tudtam, hogy van, aki nem így csinálja.

2020. nov. 26. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
64%
Itt most feltétlenül fontos szempont a gyerekkor? :D Amúgy én ülök mindig. Én csak akkor megyek wc-re nagy dolgot intézni, ha már nagyon kell, és addig nem szeretek felállni, amíg el nem múlik minden inger. (Nem akarok 10 perc múlva visszamenni, csak mert "mégsem végeztem".) És ez időnként 20-30 percig is eltarthat, addig nem bírnék görnyedni. 😅 (Lehet nem is tudnék, mert elég magas vagyok, a wc teteje meg elég alacsonyan van.)
2020. nov. 26. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkoromban volt. Mindig ültem, mert az sokkal magasabb volt, mint a benti porcelán, még felnőttnek is kényelmetlen lett volna guggolni. Ott, ugye, nem tudod a lábadat kissé oldalra tenni guggolásnál, mint az angol wc-nél, mert elöl van egy egyenes függőleges deszka. Meg hát, félórát...

Nyáron nagyon szerettem, mert a disznóól mellett volt, és lehetett a pókokat legyekkel etetni, a pókok történetírásában az az időszak biztos úgy szerepel, mint az Aranykor. :)

2020. nov. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy ültem-ülök! Nem tornaóra az, hogy guggoljak-hajolgassak, hanem munka!
2020. nov. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%

Persze,hogy fölé hajolok!

Igaz,ritkán,-évente 5~6x "sikerül" úgy berúgnom,hogy fölé kelljen hajolnom.

2020. nov. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha rókázok fölé hajolok, minden más esetben leülök...
2020. nov. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!