Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Láttok hosszú távon lényeges...

Láttok hosszú távon lényeges eltérést kitömött cipő, és kitömetlen között?

Figyelt kérdés
Szoktátok kitömni a cipőtöket pl újságpapír-galacsinnal, vagy kifejezetten erre gyártott eszközzel? Ha igen, láttok-e számottevő eltérést az ilyen, valamint a kitömés nélküli cipők között az évek során?

2020. nov. 26. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha rápakolsz, akkor lesz különbség. Ha nem, nem. Én legalábbis még nem vettem észre.
2020. nov. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az érdekel, van-e értelme kitömni belül a cipőket használaton kívül, mivel sokan esküsznek rá, hogy van. Ha szerintetek van értelme, érdekel, mi az értelme? Megnöveli vajon a cipő élettartalmát? Minőségét javítja? Egyéb?
2020. nov. 26. 22:55
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért, hogy ne veszitse el az alakját hosszabb állás után sem. Bizonyos bőrcipők hajlamosak eldeformálódni állás közben (ezért szokták lógatva tárolni is őket). De szövetcipők, sportcipők között is vannak olyan tipusok, amiknél a bőr rész (főleg az orránál) hajlamos megereszkedni, a szövetrész meghullámosodni.
2020. nov. 27. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk minden bőrcipő ami nem másnap kell, az sámfán van, a vászonok-futó és edzők meg újságpapírral kitömve.

Nem tudom milyen lenne enélkül, így tanultam, így alkalmazom én is.

Nyilván kevésbé törik, ha ki van feszítve és bekrémezve eltéve.

2020. nov. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy válaszoltatok! :)
2020. nov. 29. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!