Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Pici (3-as átmérőjű csavart),...

Pici (3-as átmérőjű csavart), hogyan lehetne gipszkartonba rögzíteni? Kb. 200 g súlyt fog tartani.

Figyelt kérdés

Egyszerűen becsavarva, nem fog ott maradni, ugye? Nem tud menetet csinálni magának a gipszkartonba?


Nézegettem gipszkarton tipliket, de csak brutális méretűeket láttam, 10-16-os átmérőjűeket, míg nekem 3-as kell.


Köszönöm.



2020. nov. 29. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
3-mast megtartja a gipszkarton magába, de láttam már szillikonnal való rásegítést is :)
2020. nov. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Nyomd bele mint a rajzszöget.
2020. nov. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Csak kívül 14mm, 6-os lyukat kell neki fúrni és abba betekerni, 4-es facsavar való bele.


Amúgy behajthatod a famenetes csavart önmagában is, 200 grammot elbír.

2020. nov. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.


3-as: megkérdezhetem, hogy honnan tudtad, hogy 4-es facsavar kell bele? Én sehol nem látom, hogy ezt írnák.

Csak a jövőre vonatkozóan, tanulnék.

2020. nov. 29. 18:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem szakszerű, 20 dekát egy szög is megtart. Vagy egy sima csavar, tipli nélkül is.
2020. dec. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!