Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Pizsamát hány naponta cserélsz?

Pizsamát hány naponta cserélsz?

Figyelt kérdés

Ha este tusolsz és utána veszed fel a pizsit. Esetleg néha kimarad egy-egy nap ami a tusolást illeti?


Minden harmadik nap új pizsi elég, nem?



2020. dec. 6. 19:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%
Elég.
2020. dec. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%

Minden este zuhanyzok.

Éjszaka is hordok bugyit, úgyhogy 3-4 alkalommal is felvettem ugyanazt a pizsit. Ha beleizzadok vagy reggel kávés lesz, akkor természetesen másnap veszek fel újat.

2020. dec. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
62%

Hetente kb.

Nyáron gyakrabban.

2020. dec. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
63%
3-4 naponta. Ha otthon vagyok pl. szabadság miatt, akkor előfordul, hogy nem öltözök fel, olyankor maximum 2 napig van rajtam.
2020. dec. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
67%
3-6 naponta, változó
2020. dec. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
61%
A férjem naponta, én 3 naponta
2020. dec. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%

Télen-nyáron meztelenül alszom. Képtelen vagyok elviselni magamon bármit, ha rám csavarodik felébredek.

De hogy a kérdésedre is válaszoljak, ha olyan helyen vagyok, hogy muszáj viselni pizsit, vendégség, kórház, stb, akkor kb. 3 alkalom után cserélem.

2020. dec. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%
Most egy kicsit ledöbbentem. Naponta fürdök (ami a kérdezőhöz képest igényes), viszont pizsamát én 2 hetente cseréltek kb (ami mindenkinél igénytelenebb, úgy látszik).
2020. dec. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Naponta fürödni nem igényes, hanem egészségtelen elsősorban. Tönkreteszi a túl gyakori mosás a bőrt. De ez messzire vezet, nézz utána bőrgyógyászok mit ajánlanak.
2020. dec. 7. 00:41
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Melyik bőrgyógyász és kinek? Ez nem egészen így működik. Szemben azzal amit egyes reklámok és lebutított cikkek állítanak a bőrgyógyászok kollektíve biztosan nincsenek azonos állásponton, és nem is fogják mindenkinek ugyanazt ajánlani mert az rengeteg egyedi tényezőtől függ hogy kinek mi ajánlott. Lehet meglepő de nem ugyanolyan a bőrünk. A legtöbb embernek semmilyen bőrproblémát nem okoz a napi zuhanyzás. Több múlik azon hogyan zuhanyzol és mivel. Például a hosszas forró vizes zuhany nem éppen bőrkímélő tusfürdőkkel valóban nem feltétlen jó a bőrnek. Ha nem zuhanyzol minden nap érdemes mosakodni legalább egyes helyeken, mert az ott felhalmozódó baktériumok tevékenysége szintén nem jó a bőrnek. Nem utolsó sorban bűzlik és nem biztos hogy higénikus vagy egészséges a párodnak például )
2020. dec. 7. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!