Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol a legjobb élni fiatal...

Hülyevagyok? kérdése:

Hol a legjobb élni fiatal pályakezdőként Magyarországon? (Pesten kívül?)

Figyelt kérdés

Nyilván mindenkinek Budapest jut eszébe elsőnek, de engem mindig a kisebb városok vonzottak. Budapestet drágának és zsúfoltnak is találom. Most a covid idején meg még inkább az lett a véleményem, hogy nem szeretnék Budapesten élni. Hova máshova érdemes költözni? Fontos a munka, árak, szórakozási lehetőségek, sportolási lehetőségek stb. Kinek mi jött be?

21/F



2020. dec. 8. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Megyeszekhelyek, nagyobb varosok johetnek szoba mindenkeppen. Nekem peldaul Gyor es Zalaegerszeg tetszik, sokat jarunk oda rokonok miatt, odakoltoznek szivesen, de egyelore az egyetem Budapesthez kot.
2020. dec. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Ott érdemes élni ahol a családod, barátaid, szeretteid élnek, akik boldoggá tesznek.
2020. dec. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Szeged-et javaslom.
2020. dec. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
Ahol jól érzed magad, megtalálod a helyed. Ez a legfontosabb, az anyagiaknál is, úgy gondolom. Én speciel Pécsett is megtaláltam a helyemet. 22/F
2020. dec. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
Bármelyik megyeszékhely. Családhoz közelit, hogy keveset kelljen ingáznod.
2020. dec. 9. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
De ha az olcsóság számít, akkor pl:Komló.
febr. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!