Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A kikapcsolt sólámpa csökkenti...

A kikapcsolt sólámpa csökkenti a szoba páratartalmát?

Figyelt kérdés
olvastam évekkel ezelőtt könnyező, tócsát hagyó sólámpákról, mikor még azt fejtegették érnek-e valamit egyáltalán, és nekem is van régóta használaton kívül egy, viszont a szoba páratartalom kicsit magas és eszembe jutott róla szóval ha betenném használaton kívül, csak úgy egy polcra, érne valamit is? vagy pont akkor volt ilyen szempontból "hatékony" mikor használták, nem emlékszem már, nekem sosem csöpögött vagy hagyott tócsát
2020. dec. 9. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nagy a páratartalom, akkor esetleg nedves lesz. De ez semmi, mert valószínűleg napi egy vödör vizet is ki lehetne szedni a lakás levegőjéből egy rendes párátlanítóval. A sólámpának semmi köze a párátlanításhoz.
2020. dec. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem is célirányosan kérdeztem, csak ha befolyásolhat egy szobában valamit ezügyben is
2020. dec. 9. 19:18
 3/3 A kérdező kommentje:
gondolom akkor ugyanannyit ért volna ha azt kérdezem hogy pl. egész nap járó számítógép befolyásol-e valamit? (elöl -hátul rendszerhűtő benne, tolja át magán a levegőt) bár inkább csak a nagyobb porolást vettem észre :D
2020. dec. 9. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!