Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Egy mikrohullámú sütőnek...

Egy mikrohullámú sütőnek mekkora az élettartama, az enyém 24 éves, érdemes lecserélni újra?

Figyelt kérdés
2020. dec. 14. 07:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Minél idősebb, annál hosszabb az élettartama. Ha meg vagy vele elégedve, akkor használd, lehet, hogy 1 hónapot bír még, lehet, hogy 10 évet.

Viszont egy mostani új mikró nem biztos, hogy 5 évnél tovább bírja.

2020. dec. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém majdnem 30 éves. Nem cserélem le, mert az újak csak a garanciális ideig jók.
2020. dec. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Ha jó, minek lecserélni? Persze nem tudom, szükséged van-e más funkcióra a mikrózáson kívül, gondolok itt a grill, hússütő funkcióra, stb. A maiak is elmennek azért egy pár évet, de mondom, teljesen felesleg a csere, ha a mostani is teszi a dolgát. Az enyém egy Samsung, 26 éves.
2020. dec. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

"Ne hagyd el az öreg barátodat egy új miatt!" - tartja a közmondás.

Persze, ez nem mindig helytálló, mert a régi gépek ugyanazon teljesítmény mellett több áramot fogyaszthatnak, de ha az újat gyakrabban kell cserélned a lejárt jótállás miatt, akkor épp ott vagy, ahol a part szakad...

Szerintem használd, amíg működik.

2020. dec. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
A miénk kb. 30 éves Goldstar. Egyszer kiégett az üvegcsöves biztosítékja, akkor azt kicseréltem. Az egyik ajtósaroknál van egy repedés a műanyagon és a műanyag keretek egy része elsárgult, az egyik belső lámpa kiégett, de ezek nem zavaró hibák, mivel egyébként kiválóan működik. Szerintem semmit nem szabad lecserélni, ha egyébként működőképes vagy azzá tehető (kis ráfordítással).
2020. dec. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges lecserélni, amíg gond nélkül működik. Koránál fogva alkatrészt már nem fogsz hozzá találni, ha elromlik rajta valami, de addig nincs miért hozzányúlni.
2020. dec. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Amíg működik, teljesen felesleges lecserélni. A szüleimé legalább 20 éves. Nincs rajta sok funkció, csak melegíteni és olvasztani tud, de ezt rendületlenül teszi hosszú évek óta. A miénk 10 év után most ment tönkre, bevallom az én hibám is közrejátszott benne. Most vettünk egy multifunkciósat, de kizátnak tartom hogy akár 10 évig elmenjen.
2020. dec. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!