Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Furcsán néznének rám a boltba,...

Furcsán néznének rám a boltba, vagy jó ötlet ez?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy valamelyik nagyobb áruházban bevásárolok egész jövő évre alapvető háztartási cuccokat.


Például rengeteg papírzsebkendőt, rengeteg wc-papírt, sok papírtörlőt, kb. 40 tusfürdőt számoltam, illetve 15 sampont legalább, kb. 30 tubus fogkrémet, ezenkívül még olyan alapvető dolgokat is beszereznék, aminek a szavatossága 2022-ig szól.


Szerintetek jó ötlet egyébként? Tehát az a lényeg, hogyha boltba megyek, akkor nem kell mindig nézni hogy mi fogy el, hanem egész évre meglesz nagyjából.


2020. dec. 22. 20:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem jó ötlet, ha elég nagy a lakásod.
2020. dec. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 mindentudó99 ***** válasza:
19%
Tedd meg
2020. dec. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

Azert mielott nekiindulsz, szamold mar ossze mennyi hely kell annak a sok sz*rnak, es egyaltalan befer-e a lakasodba.


Az anyagi vonzatarol nem is beszelek, hiszen azt nyilvan osszeadtad mar hogy a pulykapenzbol futja-e ra.

2020. dec. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi, annyira nem vészes ám. Elfog férni.


Amiket használok, a legolcsóbbak szinte.

Például a tusfurdők csak 350 Ft-okba kerülnek, bár a többi azért drágább tételek.

2020. dec. 22. 21:12
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Én Metro áruházban szoktam vásárolni nagy tételben ilyeneket. Jó ötlet, sokat spórolhatsz, ha kifogsz egy akciót, pl 350-ről leakciózzák 300-ra, akkor már 10 db esetén 500 ft, sok kicsi sokra megy. Múltkor vettem kb 240 db wc papírt, tárolása nehézkes, de kb fele annyi volt, mint máshol.
2020. dec. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Ha úgy gondolod, hogy túléled a covid-ot, akkor jó ötlet. Egyébként meg szívás, ott marad a sok cucc...
2020. dec. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
A boltban tojnak rád. Mi költözèskor kaptunk anyámèktól ès anyósèktól is 2-2 liter mosogatószert, úgy, hogy mosogatógèpünk van. Van egy karton vegyszerünk ami az èletben nem fogy el. Gyűlölöm, csak porosodik, foglalja a helyet, èrtelmetlen, legszívesebben visszaadnám. Legyen otthon egy nagy csomag wc papír, legyen 2-3 tubus mindenből, úgyis látod ha fogy valami, meg nèhány havonta takarításnál úgyis megnèzed. Szerintem. De ha te èvekig akarsz egy raklap budipapírt kerülgetni szíved joga.
2020. dec. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%

Olyan dolgokat vegyél, amik nem romlanak meg. Írtad peldaul a tusfürdőt, na annak van lejárati dátuma!

Minden nem romlandó viszont jó, nálam is van egy csomó tartalék. Szép nagy házban elfér.

2020. dec. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
38%

Én akcióban mindig sokat szoktam vásárolni olyasmit, ami úgyis elfogy.

Múltkor volt vagy 80 Ft engedmény a 12-es WC-papírra, amit használunk, abból is megvettem 10-et. Nem csak a 800 Ft miatt, hanem mert előtte már többször is csak azért kellett elautózni a boltba, mert el volt fogyva itthon, és az utolsó tekercset használtuk. De már ez is elfogyott, a múlt héten megint azért kellett külön boltba mennem, legközelebb veszek egy egész zsákkal. Ahogy nagyapám mondta, nem kér enni... Elfér a szuterénben.

2020. dec. 23. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%

A tuti az volna ha nálunk is olyan kuponakciók lennének mint pl Amerikában, hogy bármennyit vehetsz, ha van hozzá kuponod, akkor az egész adagot kedvezményesen veheted meg. Csináltak is erre egy sorozatot, mert vannak olyankot akik így spórolnak, bár némelyik kicsit már túlzásba esnek a felhalmozás terén.

https://www.youtube.com/watch?v=xdEFcD2taFg

2020. dec. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!