Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Egyedülálló fiatal vagyok,...

Egyedülálló fiatal vagyok, aki most költözik külön a családjától. Átlagos étkezési szokások esetén kb. havonta mennyi kiadásom lesz reálisan élelmiszerre?

Figyelt kérdés
2021. jan. 6. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ hogyan tervezed megoldani az étkezést.

Készíted magadnak a reggeli, ebédet munkába vagy eszel amit veszel útközben?

Ha nagyon akarod ki lehet hozni napi egy ezresből, ha kicsit előre tervezel. Meg simán elmehet 2-3000 is ha impulzus szerűen amit megkívánsz.

Persze, határ a csillagos ég. És az ezer ft alatt is ki lehet hozni, de azért az már inkább a mindenből a legolcsóbbat kategória.

2021. jan. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Én mindig főzök magamra, de jó kajákat és van gyümölcs, zöldség is az asztalon. Heti olyan 9000 forint értékben veszek kaját, emellett néha a városban is beülünk valahova, de ezt inkább a szórakozáshoz számítanám, nem kajaköltségnek. 30 ezerből főzéssel ki tudsz jönni, plusz ez-az útközben.
2021. jan. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nem veszel készételt, hanem közértből, piacról vásárolsz, és figyeled az ár-érték-arányt, akkor napi 1600 kcal körül 40-50 000 Ft max.

De hogy nem tudod, most mennyiért eszel?...

Ugyanannyi lesz, mint most.

Ha nem te vásárolsz, akkor kérdezd azt, aki vásárol rád!

Meg kezdj el magadra vásárolni, durva lesz, ha minden más is akkor változik meg az életedben, ha külön költözöl. Éppen elég egyszerre az az egy változás is, hogy elköltözöl.

2021. jan. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hetente 10-15 ezer ft.

Szerintem mindegy, hogy rendeled az ebédet vagy magadnak főzöd.

Durván 1000 ft / 1000 kcal

Ülő munkához elég napi 2000, tehát egy fő étel ebédre és 500-500 kcal reggelire, vacsorára, ami hidegkonyha.


A rendelésnél nem 2000 forintos pizzára gondoltam, hanem a szokásos hétköznapi ételekre.

2021. jan. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!