Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha nem müködne a fütésetek,...

Ha nem müködne a fütésetek, mivel melegítenétek fel a lakást? Hajszárító? Sütő? Kerámia fözőlap?

Figyelt kérdés
Pici lakasrol van szó, mi aleghatékonyabb megoldás?
2021. jan. 7. 06:51
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
69%
Gatyád rámegy a cekászos fűtésre
2021. jan. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
27%

A klíma gázától függ hány fokig működik.

A -10 szerintem már bőven alatt van a normális tartománynak.

2021. jan. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
49%
Na te sem értesz a hőszivattyúhoz tesvírem
2021. jan. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
69%

Mennyi időre? 1 napra, 1 évre? Elzárták a gázt, megszűnt? Szétment a cirkó?

Van a pincében eltárolva egy 8 KW-os kályhám, azzal talán kifűtenék nagyon alapszinten 3 kisebb szobát a földszinten. A kertben van 1 köb ilyen-olyan keményfa, azzal ellenne 2 hétig. A többi szobába mehetne hősugárzó, de csak 32A van, szóval azzal csak 3 db 2KW-os hősugárzót tudnék hajtani.

Ha viszont a gázkazán jó és van elérhető palackos gáz, akkor arról üzemeltetném, mert alkalmas rá. De valószínűleg az fogyna el először.

Maradna a fa és az elektromos. Mondjuk az is biztos, hogy ha hirtelen szűnne meg a gázellátás, a tűzifa pillanatok alatt elérhetetlenné válna, mert a vállalkozó (fehér)cigányok felvásárolnának mindent, aztán eladnák 10x áron (lásd maszkok, kézfertőtlenítők).

2021. jan. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
84%

Hősugárzóval (talán az a legkönnyebben beszerezhető, sok helyen lehet kapni, és könnyű szállítani - olcsóbb, de zajos, ami alvásnál zavaró lehet), vagy elektromos mobil radiátorral ( [link] - lehet, hogy csak rendelni tudnád és drágább, de csendes, és ha picit fűtenéd a lakást akkor is, ha nem vagy otthon, ezt merném magára hagyni, míg egy hősugárzót nem).

Nem tudom, mekkora a lakás, de hacsak nem 30-35 nm-es, semelyikből nem lenne elég egy, ha több helyiségben is tartós meleget szeretnél.

2021. jan. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
45%

Köztudott, hogy a kisebbség nem ért a hőszivattyúhoz.

A hűtőkre is ráírják, hogy csak meleg helyen üzemeltethetők.

Ugyanezért.

2021. jan. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Olajradiátor vagy hősugárzó. Azt mondjuk nem értem, hogy lehet -10 fok a lakásban, mikor kint sincs annyi, ráadásul valamennyire tartania is kellene a hőt a lakásnak. Azt sem értem, hogy egyáltalán nincs fűtés vagy csak időnként.
2021. jan. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
73%
A kérdező egy hűtőkamrában lakik
2021. jan. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
78%

"Normalis valaszokat."


Vicces, hogy normális válaszokat vársz közben meg hajszárítóval meg főzőlappal melegítenéd a házat :D

2021. jan. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Gyertya, gyertyából és virágcserépből kreált hőleadó eszköz, YT-n láttam, hogyan kell.
2021. jan. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!