Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyiből jön ki legolcsobban...

Mennyiből jön ki legolcsobban egy budapesti bérlakás a következő követelményekkel?

Figyelt kérdés

1. a biztonság fontos ne rossz környéken legyen

2. lehet bármilyen kicsi de legyen benne hideg megelviz s legalább egy furdőkád. ha mosdo mosogato nincs az nem gond.

3. konyha nem kell gáz se kell elég vihetek egy mikrot rezsot stb

4. futés nem játszik mert csak futésmentes időszakban lenne


2021. jan. 22. 10:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán 60. Egy földszinti, csótányos, volt cselédlakás, egy körgangos ház udvarán.
2021. jan. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és ez a 60 akkor rezsivel ennyi? tehát mindenestul? (a csotány nem gond mert ha kiirtni nem is tudom, csapdákkal kordában tudom tartani). viszont ez nem olyan hely ahol éjszaka felfeszitik ha nem vagyok otthon?
2021. jan. 22. 10:41
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, minden ingatlan portálon választ kapsz minden kérdésedre, ha a hirdetéseket "ár szerint emelkedőbe" rakod és olvasgatod a paramétereket.
2021. jan. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
itt is kapok válaszokat mivel ez egy kérdező oldal. ott csak a pillanatnyilag létező ajánlatokat kapom
2021. jan. 22. 11:08
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

#4

Okés, akkor várd itt a válaszokat!

És bocsásd meg, hogy azt hittem, hogy a jelen helyzet érdekel, amikről az ingatlanoldalak adják a legkompetensebb képet.

A kérdésedből nem derült ki, hogy a múlt vagy a jövő lehetőségeit firtatod.

2021. jan. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
vagy pl. emberrel akarok kommunikálni nem pedig egy weblappal. fura mi? de ez az ember a jelenben van. ember legyen de azért ne troll
2021. jan. 22. 11:32
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus “ékszerdoboz” lakások vannak a kategóriában, extra kicsi leválasztott lyukak a belvárosban, mérsékelt kilátással, ahol a konyha a rezsót és egy vízforralót takar. A legolcsóbb ilyenek 60-80tól már vannak, bár kád kevésben lesz...
2021. jan. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Manapság 90 ezer plusz rezsiért lehet élhetőt találni. Se csótány, se egyéb más dolog.


Ha nincs pénzed, inkább vegyél ki szobát. Inkább s szoba, mint egy volt cselédlakás...

2021. jan. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!