Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Érdemes már most kútfennmaradá...

Érdemes már most kútfennmaradási engedélyeztetést kérni?

Figyelt kérdés
Mivel ahol élek, egy faluban. Kitalálták, hogy egy cég kedvezményesen megcsinálná az engedélyeket minden háznál, aki igényli. 11 ezer ft fúrt kutaknál. Bár nem tudom, hogy ebben az összegben mi is van benne pontosan. Meg elég sok idő is van még addig. Mi van, ha változtatnak valamin a parlamentbe. Persze választás is lesz addig. Meg mi van akkor, ha a kút nem felel meg a fennmaradási feltételeknek? Nem akarok rákölteni egy csomó pénzt, meg amúgy se nagyon használjuk. Meg ezt a szemlét még februárban akarják megcsinálni, amikor még nincs beüzemelve. Mert nem téliesített kútunk van, csak egy műanyag cső áll ki a földből, és abban van egy szívócső.

2021. febr. 11. 05:35
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Tudomásom szerint nem kell engedély már. Megváltoztatták a rendeletet.
2021. febr. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Nem kell engedély. De mikor kellett, én bementem és az önkormányzatnál nem tudták megmondani hogy kell szerezni.
2021. febr. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem fizetnék addig, felesleges pénzkidobás.
2021. febr. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sajnos kell, ahogy én értelmeztem, viszont a határidő kitolódott 2023. December 31-re.

[link]

2021. febr. 11. 22:34
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
Kétszer ad, aki gyorsan ad, kérdező. Addig ne ugrálj, amíg közvetlen közeledbe nem kerül a határozat. Nem tudni még, hogy milyen mélységtől, mekkora vízhozamtól lesz kút a kút... Szóval várj ki. A hídon akkor kell átmenni, amikor odaértél.
2021. febr. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!