Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A maszekok kérnek kisszállási...

A maszekok kérnek kisszállási díjat?

Figyelt kérdés

#díj #maszek #Kisszállási
2021. febr. 15. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérnek. Esetleg nem akkor meg benne lesz a munkadíjban.
2021. febr. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

mi az, hogy "a maszekok"...?


Mindenki vállalkozó, ha szerelőről van szó....

Nincs már állami GELKA. :-D

2021. febr. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Van aki kér, van aki nem. Az is lehet, hogy aki nem kér - annyival drágábban dolgozik. Kérdezd meg a szomszédokat, dolgozott-e náluk ilyen szakember és mennyire voltak megelégedve a munkájával és a fizetni valóval is.
2021. febr. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

Kiszallasi dij, nem kiSszallasi dij :D

Gondolom eliras volt.

Mit gondolsz, a maszekok ingyen utaznak? :)

2021. febr. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Településen belül munkaidőben nem szokás. Ha éjjel 2-kor hívod a fűtésszerelőt, hogy eltörött a cső a világvégi tanyádon akkor viszont gigászi összegre számíthatsz sürgősségi/kiszállási díjként.
2021. febr. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem utaznak ingyen, de ha nincs munkája, akkor meghirdeti az ingyenes kiszállást. Kérdés, hogy mennyit kér emiatt a munkájáért.
2021. febr. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyvárosban (pl. Budapesten, ahol lakom) joggal elkéri a kiszállási díjat, de volt nálam egy szerelő, aki tartott épp hazafelé, de épp közel mellettünk ment volna. Ezért nem kért tőlünk kiszállási díjat. Ajánlottam őt másoknak is, holott tudtam (inkább sejtettem), hogy tőlük elkéri ezt a pénzt, de értékeltem a becsületességét. Lehet, tudtomon kívül még munkát is szereztem neki.
2021. febr. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen munka. Én bútorokat csinálok, ha valakihez elmegyek mérni, megbeszélni a munkát, akkor nem kérek kiszállási díjat.
2021. febr. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez csak megegyezéstől függ, mekkora munka, ismerős e, stb.
2021. febr. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!