Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan lehet jól elpakolni a...

Hogyan lehet jól elpakolni a fagyasztó ládába? hogy megtalaljam ami kell és ne szanaszét legyen minden

Figyelt kérdés
2021. febr. 18. 08:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Én vetten kis műanyag kosarakat a fagyó aljába is. Így könnyebb rendet tartani.
2021. febr. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen 🙂
2021. febr. 18. 08:57
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 300 literes fagyasztóm van, gyári kosarakkal. Talán nem is férne el benne több kosár, nem tudom. Van vagy 12 kosár.

Háromfelé osztottam a fagyasztót, az egyik oldalában a húsok vannak, középen a félkész és készételek, a másik szélén a zöldségek, gyümölcsök. Minden csomag dátumozva és nagyjából 3-4 havonta egy-egy sornál a régebbi kosarakat teszem felülre. Ahogy ürül a régebbi kosár, úgy teszem bele a frissebbeket és legközelebb az kerül legalulra.

Jobb ötletem nincs, nekem ez így vált be.

2021. febr. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Olyan nagyon jó megoldás nincs, mert mindig van, ami a kosarakban alulra kerül. (Kosár nélkül meg nem is szabad használni, mert akkor garantáltan ott vesznek dolgok.)

Régen is elvesztek dolgok a 300 l-esben, pl. több éves saját termésű zöldborsók voltak, úgyhogy mikor 230 l-est vettünk, még nagyobb zsúfoltság lett, ezért be lett vezetve, hogy minden hónap elsején át van pakolva minden. (10 perc.) Ilyenkor felszínre kerülnek olyan dolgok, amiket már el is felejtett az ember az elmúlt hónapban. Amit rövid időn belül el akarunk fogyasztani, az ilyenkor bejön a kombinált hűtő fagyasztójába.

2021. febr. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitseget
2021. febr. 19. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!