Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Jászapátiról mi a véleményetek...

Jászapátiról mi a véleményetek,nem itt élőként?

Figyelt kérdés

2021. febr. 19. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Aki csak egyszer is keresztülment rajta a főúton annak szerintem az jut az eszébe,hogy ennek a falunak is annyi lesz hamarosan.Húsz év múlva nem sok fehér bőrű magyar állampolgár fogja lakni.Elmondhatatlanul szomorú dolog ez,hogy egykor gyönyörű,hangulatos kis falvak egy lepusztult,bűzlő nyomornegyeddé alakulnak a szemünk láttára és semmit nem lehet tenni ez ellen.
2021. febr. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Fehérbőrű lakos vagyok,nekem a romákkal még nem voltak nagyobb problémák 1-2alkalmat kivéve,viszont a fehérekkel annál több. Egyébként nagy igazság amit leírtál.
2021. febr. 19. 15:29
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
#1: sajnos egyre több falu esik ennek áldozatául. :-((((
2021. febr. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

Jászapáti nem falu, hanem Jászberény után a második legnagyobb város a Jászságban.

Kérdező!

Ha téged nem zavar, ha a településeden minden 5-ik cigány, akkor költözz oda! Én nem mennék ilyen fertőzött helyre, de nem is én rólam szól a kérdés.

Ha nem speciális munkád van, akkor munkát is fogsz találni, a városban minden szükséges van, a vírus után talán megnyit végre a strand és a gyógyfürdő is.

2021. febr. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Itt élek,a városban nem fogok maradni,miután letettem az érettségit.
2021. febr. 19. 16:44
 6/7 anonim válasza:
100%

Nekem rokonaim élnek a városban, ezért viszonylag sokszor utazom oda. Néhány ember közvetlen, érdeklődő, mosolygós és segítőkész (főleg a boltosok, vagy az idősebb lakosok), viszont a központban kéregetőkbe lehet botlani, télen autógumit égetve fűtenek egyes családok amitől eszméletlen büdös a levegő, az autósok valószínűleg a piacon vették a jogosítványukat mert vezetni senki nem tud normálisan, a kerékpárlopásra pedig folytonos panaszkodást hallani mindekitől.

A központ nagyon szép, szoktak jó programok lenni, egyszer érdemes ellátogatni, de alapvetően sajnos szerintem nem valami biztonságos város.

2021. jún. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A gumiégetéssel egyetértek,és nagyon sokan nem tudnak vezetni.
2021. jún. 2. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!