Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a noblechairs...

Mi a véleményed a noblechairs székeiről?

Figyelt kérdés

üdv


néztem a noblechairst.


az epic verzió tetszene


és ezek a noble chairek mennyire bírják, ha fetrengek benne?


megmondom őszintén, hogy enyhén dagadt vagyok...


és a jelenlegi székem is szét tört.


szeretem a lábaimat felpakolni , hátra dőlni, és kb . feküdni a székben és filmet nézni


ez mennyire bírna 100pár kilót? (az összes eddigi székem 120 kg-ra volt hivatalosan írva, de hosszabb távon eddig egy sem bírta, mind szét hullott)


2021. febr. 23. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia, nekem is mindig ilyen gondjaim voltak (130kg).

Szomszéd által tudtam beszerezni 140 ezer helyett 80 ezerért egy noblechairst. Konkrétan fekszek benne, semmi baja, kényelmes kb. most lesz egy éves.

2021. febr. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

melyik verziójú noblechairs?

mert más más felépítéssel vannak a gyártó oldalán más más súlyokra


nekem is van, hogy a JL comfurni kibírt most egy évet, egy hete letört a háttámlája

az előzőnek a lábai törtek ki, először egyik, úgy még tudtam használni, aztán szép sorban a többi, amikor az utolsó, akkor felborultam, és már nem tudtam benne egyensúlyozni.

az az előttiek is szét törtek


van, hogy egész nap fetrengek a székben.

és ezt kellene bírnia

2021. febr. 24. 05:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez 180 kg-ig van hitelesítve, ha eltörik reklamálhatod.

Igaz, az ára szerintem nagyon húzós, de a te feltételeiddel sajnos többet kiadsz, ha évente cserélsz 80ezres székeket.

[link]

[link]

2021. febr. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az epic 140ezerért 120 kg-t bír, NORMÁL(!) használat mellett.

Nálad beigazolódott, hogy nem normál használatról van szó és a székben laksz. Tehát a 120 kg-os határt el lehet felejteni, ha nem akarsz fölös bosszúságot és évente 140ezret kidobni az ablakon.

2021. febr. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, epic van.
2021. febr. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!