Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Leírnátok nekem milyen az...

Leírnátok nekem milyen az álomotthon számotokra?

Figyelt kérdés
(színek, szobák, méretek, fekvés, szomszédság) simán csak érdekel:)
2010. aug. 22. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Nekem két fajta elképzelésem van:

1) egy jó nagy lakás minimális bútorokkal,fekete-fehér,minimálstílusú,esetleg kis ezüst... és minden hófehér. szobákban egy hálószoba,konyha-ebédlő egyben van,nappali is jó nagy,öldig érő ablakok és a mennyezetbe beépített lámpák. esetleg galéria. Meg egy lakkozott hófehér zongora és jó sok szabad tér,magyarul ne legyen túlzsúfolt. Jó nagy erkény,ahonnan a napnyugtát lehet nézni. Esetleg medence,vagy legaább is jakuzzis fürdőkád.Olyasmi,mint ami az ikeás újságokban van legtöbbször.

2. az első ellentétje,csupa szín(pink,zöld,lila) kicsit indiai-kínai hatás,faszobrok,és milliónyi kicsi polc amin szinte minden van. Főleg az ismerősöktől kapott ajándéktárgyak,a legkisebbtől kezdve a legnagyobbig. a falakat teljesen elfedik a képek,és mindenhol kicsi lámpák vannak meg rizslámpa. szökőkút,akár egy akvárium is belefér,és füstölgő illata :) szobák általában kicsik,a hálószobába meg szinte csak az ágy férjen be. alacsony mennyezet,és mindenhol valami "csetresz" lóg vagy ha nem lehet fellógatni,akkor a polcon foglaljon helyet. Olyan tipikus lakás,ami úgy néz ki,mint egy ajándékbolt,és mindig lehet nézelődni a vendégeknek,és újat felfedezni. :)


Ami meg a szomszédokat ittali,azok nekem mindegy,hogy milyenek. én midnen esetre mindig az a tipikus szomszéd voltam,aki mindig áthívja kicsit délután a szomszédokat.:D

2010. aug. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Tengerpart, narancsfák, ha ez megvan a ház már tökmindegy.


Utálom a mérsékelt égövet!

2010. aug. 23. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Közepes méretű házikó,hálószobában csak egy nagy ágy,bordó-narancs szinekkel,fullosan felszerelt konyha pasztell szinekkel,fürdőszoba fehér-bordó szinben pezsgőfürdővel,esetleg egy szaunával,nappali,amiben két sarok elválasztható szgépnek,munkához

plussz egy szoba majd a gyereknek,de az még messzebb

a kertbe meg medence,köré szép fű,gyümölcsfák,virágok,hinta...

2010. aug. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

- Erdő mellett, illetve erdőből már korábban kiszakított területen

- Esetleg egy patak is csörgedezzen a kert végében.

- Kívülről olyan legyen, hogy a szomszédok - esetleg az arra járók - még véletlenül se irigykedjenek. Inkább lefelé - szuterén - tejeszkednék, hogy még a magassága se legyen gyanús.

- A ház egy átrium köré épüljön, abban pedig legyen egy medence. Egyemeletes - vagy tetőtér beépítésesnek látszó házban gondolkodva nyitható tetőt képzelek el, hogy a medence télen-nyáron használható legyen.

- A falak legyenek símák, egyszínűek, néhol fehérek, máshol pasztell színűek. Padlófűtés, légkondícionálás, központi porszívó.

- A bútorokat fából - tehát nem bútorlapból - csináltatnám, régi emlékek, illetve az éppen aktuális ízlés szerint.

2010. aug. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Tengerpart, narancsfák, ha ez megvan a ház már tökmindegy.


Utálom a mérsékelt égövet!"


Egyetértek, kiegészítve olajfákkal a környéken.

Egyébként meg fa, parafa, bambusz burkolat legyen belül, illetve más természetes anyagok.

2010. aug. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!